Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Нд: 9:00 - 20:00

Відправки: Пн-Сб

0
Мій кошик

Двохдіапазонні роутери Wi-Fi

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Дводіапазонний Wi-Fi роутер – характеристики та критерії вибору

Сьогодні важливу роль відіграють інформаційні технології. Передача інформації між користувачами здійснюється через Інтернет. Для реалізації цієї можливості знадобляться дводіапазонні роутери. Цей пристрій передає інформацію бездротовими мережами на високій швидкості. Маршрутизатор забезпечує надійне та безперебійне підключення до інтернету з мінімальними перешкодами.дводіапазонні роутери

Вай фай роутер дводіапазонний: основні особливості

Роутер 2-х діапазонний є традиційним маршрутизатором, який може одночасно створювати дві вай-фай мережі. Він працює на кількох частотах 2.4 та 5 ГГц. У зв'язку з цим зменшується рівень перешкод та прискорюється потокова передача. Дводіапазонні Wi-Fi роутери мають наступні переваги:

  • збільшена швидкість передачі;
  • підтримка мережі на частоті 5 ГГц із мінімальними перешкодами;
  • стабільність інтернет-з'єднання у зв'язку зі зменшенням навантаження;
  • можливість передачі даних чотирьом клієнтам одночасно.

Вибрати сучасний пристрій передачі даних можна для дому або офісу. Роутер забезпечує високу швидкість інтернету для різних гаджетів. Різні моделі маршрутизаторів відрізняються електронікою. Для кожного пристрою передбачено певний чіп, який відповідає за виконання основних функцій.

Як підібрати хороший дводіапазонний маршрутизатор?

Вибираючи найкращий Wi-Fi роутер дводіапазонний, потрібно враховувати його характеристики:

  1. Стандарти зв'язку, що підтримуються пристроєм.
  2. Пропускна здатність.
  3. Діапазон функціонування.
  4. Площа охопленого покриття.
  5. Доступні інтерфейси.

дводіапазонний роутерКоли потрібно вибрати роутер на 2 діапазони, слід врахувати, якою кількістю антен він оснащений і за якого коефіцієнта посилення. Антени можуть бути внутрішніми та зовнішніми. Останні можуть зніматися чи ні, бути регульованими чи ні. Вбудовані антени відрізняються однаковим поширенням сигналу у будь-якому напрямку. Зовнішні антени видають сигнал у вибраному напрямку. Це, своєю чергою, зменшує площу покриття, але збільшує дальність передачі сигналу. Окремо продаються підсилювачі сигналу, які здатні розширювати покриття маршрутизатора.

У гігабітному роутері має бути щонайменше один порт, здебільшого це WAN-роз'єм. Також практично у всіх сучасних маршрутизаторах є USB-роз'єм, через який підключаються периферійні пристрої. За допомогою цього інтерфейсу можна приєднати до роутера принтер або зовнішній накопичувач. Також роз'єм USB підходить для підключення модема, що забезпечує доступ до мобільного інтернету.

Сучасні роутери можуть мати додатковий функціонал, що підвищує його продуктивність. Деякі з пристроїв передбачають можливість віддаленого керування за допомогою смартфона. Ця опція корисна для організації «розумного дому». Щоб підключити роутер до телевізора, потрібна функція IPTV. У маршрутизаторі може бути вбудовано ВПН-розширення, яке здійснює підключення до серверів зашифрованими каналами.

Де купити дводіапазонний роутер за доступною ціною?

У нашому інтернет-магазині є можливість замовити дводіапазонний маршрутизатор, роутер із підтримкою 3G/4G від брендів Tenda, Totolink, Wavlink. За потреби можна отримати консультацію у досвідченого менеджера. Він підкаже, який дводіапазонний роутер потрібний у конкретному випадку. Актуальна вартість виробів наведена на сайті магазину. Купити девайс можна з оперативною доставкою у Львів, Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький та інші міста України.

Вгору