Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Нд: 9:00 - 20:00

Відправки: Пн-Сб

0
Мій кошик

Ретранслятори WIFI

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Підсилювач Wi-Fi сигналу з широким радіусом дії

Підсилювач Wi-Fi сигналуРетранслятор WiFi – це пристрій компактного розміру, що підсилює бездротовий сигнал. Внаслідок цього розширюється радіус покриття мережі та збільшується рівень сигналу. Репітер допомагає позбутися «мертвих зон» у приміщенні, покращуючи вже створену Wi-Fi мережу. Потужність сигналу залежить від кількох чинників:

  1. Архітектурні перепони: товсті стіни та перекриття погіршують пропускну здатність роутера.

  2. Перешкоди: накладання бездротових мереж одна на одну негативно впливає на параметри обох.

  3. Помилка при виборі розташування маршрутизатора: планування приміщення впливає на якість сигналу.

У перерахованих вище випадках знадобиться підсилювач вай фай сигналу - він допоможе розв'язати проблему, що виникла, і забезпечити користувачеві Інтернету максимум комфорту.

Підсилювач WiFi – принцип роботи

У тих випадках, коли дальності інтернет-сигналу недостатньо, щоб охопити всю площу будинку, знадобиться WiFi ретранслятор. Цей пристрій збільшує радіус дії мережі та розширює пропускну здатність сигналу. Шляхом цього у приміщенні, де раніше покриття не вистачало, з'являється стабільний зв'язок. Сигнал, що випромінюється наявною мережею, відновлюється і передається в потрібне місце. Завдяки цьому швидкість Інтернету зберігається на рівні для всіх пристроїв, що знаходяться в зоні покриття.

Придбання підсилювача - це вигідне вкладення, що робить домашню мережу інтернет максимально зручною. Даний пристрій є доцільним при регулярних обривах зв'язку, низькій швидкості переходу по сторінках і передачі даних. Тому при недостатній потужності інтернет-сигналу купити ретранслятор Вай Фай за доступною ціною - мудре рішення.

Ретранслятор WiFi – як вибрати відповідний гаджет

На ринку цифрової техніки підібрати потрібну модель девайсу складно. Більшість труднощів пов'язані з незнанням особливостей приладу, що купується. Щоб вибрати хороший підсилювач Wi-Fi з додатковими можливостями, потрібно звернути увагу на наступні параметри:

  • швидкість передачі даних: цей показник повинен відповідати якомога більшому значенню;

  • кількість антен: вони оптимізують потенціал мережі для кращого розподілу сигналу площею будинку;

  • підтримка мережевих стандартів: важливо, щоб пристрій працював відповідно до новітньої версії;

  • тип живлення: зазвичай девайси працюють від мережі, але є варіанти з USB-роз'ємом;

  • наявність портів: з їхньою допомогою можна під'єднати до підсилювача дротові пристрої без підтримки WiFi;

  • частотний діапазон: популярна технологія dual-band, що служитьдля передачі даних 2,4 ГГц або 5 ГГц;

  • матеріал та надійність корпусу: як і будь-який пристрій з живленням від мережі 220 В, гаджет має бути безпечним в експлуатації.

Якщо ваше завдання придбати дешево підсилювач інтернет-сигналу, а встановлювати розширені параметри немає ні бажання, ні можливості, варто підібрати «розетковий» гаджет. Він не потребує особливих налаштувань. Достатньо включити пристрій у мережу, після чого він автоматично під'єднається до роутера. Найчастіше більшість підсилювачів відрізняються універсальністю – вони сумісні з різними маршрутизаторами. Для покращення Вай Фай на великій площі можна використовувати кілька підсилювачів сигналу.

Замовити підсилювач сигналу Вай Фай в Leobox

Купити якісний маршрутизатор Totolink недорого можна у нашому інтернет-магазині. Також у нас є роутери з підтримкою 4G та інші девайси. Актуальна вартість товару вказана на сайті магазину. Досвідчені онлайн-консультанти допоможуть підібрати пристрій необхідної потужності. Якщо необхідно, вони докладно розкажуть про налаштування гаджета та особливості його роботи. Покупцям доступна доставка у Львів, Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький та інші міста України.

Вгору