У разі, коли придбаний товар виявився непідходящим за кольором, розміром, не відповідає опису чи фотографії, або ж якщо його якість вас не влаштовує, ви маєте право повернути його протягом 14 днів з дати покупки. Однак, повернення можливе лише якщо товар зберіг свій первинний вигляд, упаковку, товарний чек або видаткову накладну, а також гарантійний талон. Зазначимо, що не всі категорії товарів можна повернути відповідно до законодавства про захист прав споживачів.

Статтею 9 чинного Закону України «Про захист прав споживачів» передбачено право споживача обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням, якщо даний товар не використовувався та якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики та розрахунковий документ, виданий продавцем разом з товаром.

Продавець не має права відмовити в обміні (поверненні) товару, що не включений до переліку, якщо він відповідає всім вимогам, передбаченим ст. 9 Закону (збережений товарний вигляд, ярлики, пломби, є розрахунковий документ і т.і.)