Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Нд: 9:00 - 20:00

Відправки: Пн-Сб

0
Мій кошик

Аеромиши

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити аеромишку для зручного управління TV Box

Сьогодні Smart TV все частіше використовуються для відтворення фільмів на великому екрані. Якщо функціонал розумного телевізора не передбачений в вашому обладнанні, то компенсувати його легко за допомогою спеціального TV Box (приставки). На жаль, пульт дистанційного керування, який входить в комплектацію приставки, не дуже зручний для управління пристроєм, сильно обмежений в функціоналі і навігації. Можливе підключення миші - але і це не завжди кращий варіант. Прекрасним вирішенням цього питання стає інноваційна пропозиція - пульт з гіроскопом. Пристрій може працювати на більшій дистанції і моментально реагує на поставлені користувачем команди. Купити аеромишку ви можете і в нашому інтернет-магазині leobox.ua.

Що таке аеромишка для Смарт ТВ?

air mouseЦе пристрій, який візуально виглядає як досить великий пульт дистанційного керування, виробники його називають Air Mouse. Пристрій дійсно являє собою функціональну комбінацію трьох загальновідомих пристроїв:

 • гіроскопічної (яка потребує килимка для миші) комп'ютерної миші;
 • стандартного пульта дистанційного керування;
 • бездротової клавіатури, яка найчастіше розміщена на нижній частині пристрою (передбачена не в кожної моделі).

Сам пульт дистанційного керування являє собою ретельно виготовлений пристрій. Корпус в основному виготовлений із пластику, самі клавіші, за винятком великого пластикового колеса навігації (що виступає в якості клавіш управління курсором), виконані з гуми і мають невеликий, але чітко помітний крок.

Незважаючи на використання пластмас, аірмаус надійно поміщається на долоні завдяки ретельно продуманій конструкції і конфігурації клавіш.

Основне використання пульта з гіроскопом наступне:

 • для управління приставками з операційною системою Android;
 • для управління комп'ютерами;
 • для управління іншими гаджетами (планшети, смартфони).

Переваги:

 • висока точність інерційного механізму;
 • функціональна клавіатура (символи на різних мовах);
 • естетичне виконання;
 • інтуїтивно зрозуміле управління;
 • моментальне виконання завдань.

Аеромишка для смарт ТВ на практиці

Пульт з гіроскопом - вдалий продукт, ним приємно користуватися, він не тільки точний, але і інтуїтивно зрозумілий. Керівництво від виробника досить лаконічно, дозволяє з легкістю освоїти новий гаджет.

Яку краще купити аеромишку?

З ростом популярності приставок для телевізорів, вибір моделей мишей також стає більш широким. Звичайний споживач легко розгубиться у всій різноманітності. Перш за все, варто враховувати, що ви можете air mouse купити наступних типів:

 1. Прості. Пристрій має мінімальну кількість кнопок, а такі команди, як голосове управління, вбудовані модулі, клавіатура відсутні. Якщо ви плануєте використовувати приставку тільки для перегляду контенту (фільмів, серіалів, відеороликів), не піднімаючись з дивана, то рекомендуємо купити аеромишку серед простих моделей. Ціна їх більш доступна.
 2. Складні. Дорожчі моделі володіють розширеним переліком можливостей, серед іншого - мікрофон і клавіатура. Такий пульт аеромишку купити варто, якщо ви плануєте розкривати потенціал приставки повною мірою. Функції миші полегшують навігацію в Інтернеті, користування соціальними мережами, спілкування в мережі.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий асортимент аксесуарів для ТВ за найдоступнішими цінами. Доставка замовлень по всій Україні: Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя та ін.

Вгору