Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Нд: 9:00 - 20:00

Відправки: Пн-Сб

0
Мій кошик

Смарт приставка 4К

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Смарт приставка 4К - високоякісне відтворення контенту

смарт приставка 4кПереважна більшість сучасних телевізорів мають передові платформи Smart TV, які надають доступ до популярних потокових сервісів і інших додаткових можливостей. Однак вони швидко застарівають, і навіть дворічний телевізор може більше не мати деяких цікавих функцій. Тому варто поцікавитися приставкою, тобто ТВ-приставкою, яка зробить розумним навіть старий телевізор. Якщо ви шукаєте найсучасніший гаджет, то радимо звернути увагу на моделі, що підтримують формат 4К. Смарт приставка 4К - це невеликий пристрій, який не просто перетворить ваш телевізор в мультимедійний центр, а ще й дозволяє відтворювати відео в форматі 4К.

Смарт приставка 4К: особливості?

  • Приставки для телевізорів - це мікрокомп'ютери з відповідним програмним забезпеченням. Це зовнішні пристрої, підключені до телевізора через порт HDMI, на які також необхідно подавати зовнішнє живлення.
  • Андроїд ТВ бокс 4К буває різних форм: від телевізійної приставки або міні-ігрової консолі до маленьких донгів, що нагадують USB-флешку побільше. Їх мета - зручно відтворювати різні типи мультимедіа. Можливості такого пристрою залежать від компонентів і, перш за все, від використовуваного програмного забезпечення.

Чи варто купити приставку 4К?

Важливо! Для того, щоб смарт ТВ приставка 4К розкрила весь свій потенціал, необхідно, щоб і ваш телевізор підтримував даний формат. В протилежному випадку картинка буде «обрізаною».

Також варто відзначити, що поки в мережі немає великої кількості контенту в форматі 4К. Але, з огляду на попит, скоро це зміниться кардинально. Тому вже сьогодні популярні виробники пропонують Андроїд ТВ бокс 4К або приставки, що працюють на іншій ОС. Практично всі підтримують формат 4К.

 Смарт приставка 4К: яку вибрати?

На ринку представлені сотні різних рішень для приставок, що особливо помітно при перегляді популярних торгових платформ. У них переважають дуже дешеві пристрої невідомих виробників. На жаль, їх проблема часто полягає в поганій стабільності роботи, відсутності оновлень програмного забезпечення та часто нечитабельному і не адаптованому інтерфейсі. З іншого боку, ці дешеві приставки мають ту перевагу, що вони легко налаштовуються. Однак ці типи більш дешевих мультимедійних плеєрів менш відомих брендів слід рекомендувати тільки свідомим і досвідченим користувачам, які можуть витрачати час на налаштування та адаптацію обладнання до своїх потреб.

Найпростішим рішенням, що заслуговує на увагу, є Андроїд ТВ бокс 4К - це компактний пристрій, основне завдання якого - відтворювати якісний контент на вашому телевізорі. Таким чином, ми можемо легко відтворювати фільми з Netflix або YouTube на будь-якому телевізорі. Вони мають і ряд додаткових переваг:

  • дистанційне керування, з доступом до відтворення мультимедіа, наприклад з мережевих дисків;
  • можливістю установки додаткових додатків;
  • можливість грати в ігри;
  • користуватися додатками і популярними комунікаторами;
  • регулярні оновлення ОС.

Залежно від конкретної моделі програмне забезпечення працює швидше або повільніше, більш стабільно-менш.

Купити приставку 4К в Україні

У нашому інтернет-магазині leobox.ua представлений широкий асортимент приставок. Кожна модель має докладний опис. Також наші консультанти допоможуть вибрати і замовити оптимальний варіант. Доставка по всій Україні: Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя та ін.

Бренд Ціна від
Beelink
2 200 грн
Mecool 1 895 грн
Tanix 1 399 грн
Ugoos 1 949 грн
Zidoo
4 450 грн
X96 1 180 грн
H96 1 699 грн
X88 1 390 грн
Вгору