Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Нд: 9:00 - 20:00

Відправки: Пн-Сб

0
Мій кошик

Смарт приставки ТВ DLNA

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

DLNA приставка – обмінюйтесь контентом у домашній мережі без проблем

Ще донедавна, щоб переглянути певний контент (наприклад, фільм, відеоролик), потрібно було переносити його з комп'ютера на зовнішній носій (флешку), який потім підключався до телевізора. Погодьтеся, це незручно та займає багато часу. Все змінилося, коли з'явився стандарт DLNA. DLNA розшифровується як Digital Living Network Alliance, заснований Sony у 2003 році, і тепер адаптований до широкого спектра сучасних домашніх розважальних пристроїв. Він дозволяє швидко і легко транслювати фільми, музику та фотографії на екран, наприклад, телевізор або домашній кінотеатр. Ця система є у телевізорах нового покоління. Якщо ж у вас вже є телевізор без цієї функції й ви не плануєте придбання нового, змінити ситуацію допоможе DLNA приставка.

Що таке DLNA?dlna приставка

Це галузевий стандарт обміну даними у домашній мережі. Залежно від наявних DLNA-сумісних пристроїв ви можете транслювати відео з ноутбука на телевізор, відтворювати файли MP3, що зберігаються на вашому смартфоні, через систему Hi-Fi або роздруковувати фотографії з планшета на домашньому принтері. DLNA розшифровується як "Альянс цифрових життєвих мереж". Це група організацій, що включає багатьох виробників побутової електроніки, яка створила стандарт, що дозволяє всім пристроям DLNA обмінюватися мультимедіа домашньої мережі. Якщо у вас вдома є маршрутизатор, швидше за все, ви зможете підключати продукти, сумісні з DLNA, та до домашньої мережі Wi-Fi. Зверніть увагу, що ви не зможете додати підтримку DLNA до пристроїв, які не постачаються з цією функцією з виробництва. Технічно продукти мають вбудовану функцію, або взагалі її не підтримують. Медіаплеєр із підтримкою DLNA – це унікальна можливість доповнити телевізор новим функціоналом.

Як працює мережа DLNA?

TV Box DLNA є популярним на українському ринку. Але не всі знають, як працює сервіс.

  • Сервер DLNA – це пристрій, який зберігає та надсилає фільми, музику та фотографії. Комп'ютери з Windows мають DLNA, вбудований в їхню операційну систему, а програвач Windows Media може виступати як медіа-сервер, який управляє доставкою та доступністю контенту.
  • Клієнт DLNA – це пристрій, на якому переглядається або відтворюється контент, і до таких продуктів якраз і відноситься DLNA приставка до телевізора.

DLNA приставка: переваги

Ми вже дізналися найважливішу інформацію про DLNA — що це таке. Настав час подумати, чому варто використовувати саме цей тип підключення. А медіаплеєр із підтримкою DLNA відкриває перед нами безліч можливостей. Розглянемо переваги:медіаплеєр з підтримкою dlna

  1. Основною перевагою цього рішення є його універсальність. Сьогодні багато професійних пристроїв підтримують DLNA - телевізор, ноутбук, смартфон або ігрова приставка. Ці пристрої можуть обробляти широкий спектр форматів зображень, музики та фільмів. Є багато можливостей.
  2. Простота у використанні. DLNA приставка до телевізора дуже проста у використанні, налаштування може бути виконане будь-яким користувачем.
  3. Безпека - безперечна перевага DLNA. Медіаплеєр із підтримкою DLNA, який отримує файли, запросить дозвіл на їхню обробку. Варто зазначити, що процес відбувається у локальній мережі, до якої не буде доступу сторонніх осіб.

Як вигідно купити медіаплеєр із DLNA?

Щоб купити приставку високої якості за доступні гроші, рекомендуємо відвідати наш каталог. В інтернет-магазині leobox.ua ви знайдете медіаплеєр від відомих виробників, які отримали тільки позитивні відгуки. З багатьма брендами співпрацюємо безпосередньо, тому ціна вас приємно здивує. Доставка замовлень можлива по всій Україні: Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Львів, Запоріжжя та ін.

Вгору