Іграшкова залізниця – це одна з найпопулярніших і найулюбленіших іграшок багатьох малюків. Перша її модель з'явилася дуже давно, ще у 19 столітті. З того часу іграшка сильно модернізувалася. До стандартних вагончиків, рейок та локомотивів додалися світлофори, різноманітні аксесуари та навіть пульти радіоуправління. Сучасні виробники пропонують неймовірний асортимент виробів. Як з них вибрати найкращий варіант для власної дитини чи на подарунок? Давайте з’ясуємо.

іграшкова залізницяЯкі бувають дитячі дерев'яні залізниці?

Якісні іграшкові залізниці – це чудовий подарунок на день народження, Новий рік, День Святого Миколая або просто будь-якого дня для того, щоб чудово підняти дитині настрій. Сучасні залізниці відрізняються за багатьма параметрами. Ось які іграшки подібного типу можна зустріти у магазинах:

  1. Залізниці з різних матеріалів: дерево, пластик або метал. Спойлер: для малюків найкращий вибір – це дерево.
  2. З різною кількістю вагонів або елементів набору, адже у комплекті є безліч додаткових іграшок, які дозволяють створити реалістичну залізницю: будинки, декорації, персонажі тощо.
  3. Набори призначені для певного віку дитини.
  4. Залізниці з різним типом управління. Тут йдеться і про привод і тип управління. Щодо приводу, то це: ручний, механічний, від батарейок та від мережі. Щодо управління, то розрізняють аналогове та цифрове. Аналогове дозволяє рухати двома локомотивами (якщо в наборі два) з однаковою швидкістю, а цифрове дозволяє вибирати різну швидкість, включати світло у вагонах тощо.
  5. Різні розміри. Найбільша іграшкова залізниця може мати кілька метрів і зайняти півкімнати. В асортименті представлені різні моделі, щоб кожен міг підібрати будь-що з огляду на власні можливості, бюджет, а також вік та інтереси дитини.

Також є дитяча іграшкова залізниця з додатковими функціями, наприклад, імітація диму, звукові ефекти, освітлення тощо.

Як вибрати дитячу дерев'яну залізницю: головні критерії

Вибираючи такий подарунок слід врахувати низку параметрів. Серед головного вік дитини. Хоча є й інші критерії, які потребують уваги. Рекомендації такі:

  • для малюків віком 2-3 роки вибирайте невелику іграшку з безпечними яскравими деталями (в ідеалі дерев'яними) без гострих кутів та дрібних деталей, які можуть відчепитися. Радіоуправління в більшості випадків не потрібне;
  • для малюків у віці 4-8 років потрібно підбирати щось більш масштабне та більш реалістичне. Тут вже підійде пульт радіоуправління, а також різноманітні аксесуари типу тунелів, трас, дерев тощо;
  • для школярів підійде залізниця іграшка велика з аналоговим чи цифровим управлінням та максимально реалістичними комплектуючими, які потім можна буде докупити та доповнити існуючий набір;
  • зверніть увагу на якість збірки. Вагони повинні надійно кріпитися один до одного, рейки повинні бути міцними, не прогинатися і не деформуватися, якщо дитина ненароком на них стане. Вагони поїзда також мають бути надійними, щоб витримати різні ігри, іноді не за призначенням;
  • виробник. Віддайте перевагу надійним брендам, які мають хороші відгуки та репутацію, наприклад, Edwone, Iekool, AcooLToy, Myka Fort та інші.

Щодо матеріалів, то для менших дітей потрібно вибирати дерев'яні моделі, для старших металеві чи пластикові. Якщо ви вибираєте пластик, зверніть увагу на його якість. Матеріал не повинен бути тонким, тендітним, одним словом надто дешевим.

залізниця іграшка великаЯким параметрам відповідають найкращі іграшкові залізниці?

Звичайно, поняття найкраща іграшкова залізниця дуже розтяжне. Для когось це гігантська конструкція в кілька поверхів із сотнею деталей та кількома локомотивами. Для інших, повністю безпечний, міцний та надійний виріб. Відштовхуватись потрібно від віку дитини. Для найменших найкращим варіантом є дерево. Такі іграшки можна гризти, ними можна грати, розвиваючи моторику рук, адже всі елементи легко кріпляться один до одного, а іноді навіть за допомогою магнітів. А ще дерев'яні елементи легко докупити, до однієї залізниці можуть підійти комплектуючі від різних виробників.

Щодо металу та пластику тут теж є свої плюси. Багато функцій, міцність, довговічність, реалістичність, для старших дітей користуватись такою – одне задоволення.

Ще більше корисної інформації на сайті LeoBox

Іграшкова залізниця подарунок який точно справить гарне враження. У нашому інтернет-магазині можна замовити якісні залізниці у широкому асортименті. За допомогою фільтрів можна вибрати ціну, матеріал, бренд та кількість деталей. Вартість іграшок дуже недорога, особливо зі знижками, які ми регулярно влаштовуємо. Доставка можлива у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький та інші міста України.