найкращий браузер для андроїд ТББраузер для андроїд ТВ - зручний та корисний інструмент у телевізорах нових поколінь. Система Андроїд ТВ використовується в багатьох популярних моделях, її відкритість та гнучкість розширює функціональність телевізора. Приставки на базі Android не поставляються із встановленими браузерами. Це пов'язано з можливістю встановлення безлічі програм із Google Play. Встановлення стороннього браузера на такі моделі буде не зайвим. Браузер забезпечує можливість серфити будь-які веб-ресурси, популярні соціальні мережі, відкриті ресурси з великими бібліотеками відео, аудіо-контенту, читати цікаві статті та багато іншого. Як вибрати найкращий браузер для Андроїд ТВ? Розповідаємо.

Яким критеріям має відповідати найкращий браузер для android ТВ

Браузер для ТВ має відмінності від десктопних та мобільних версій. Однак, ТВ-браузер має більш обмежений функціонал, менш зручний у наборі тексту, а також може довше вантажити сторінки. Але багато розробників вже встигли оптимізувати свій продукт під слабкі характеристики телевізорів. Вибираючи найкращий браузер для смарт-ТВ, звертайте увагу на такі параметри:

 1. Швидкодія – якісна оптимізація браузера значно прискорює його роботу, швидкість завантаження сторінок, що значно підвищує комфортність використання.
 2. Можливість перегляду відео - одним із плюсів відкритості Андроїд ТВ є можливість використання різних інтернет-ресурсів для перегляду фільмів, серіалів, відео тощо. Не всі веб-браузери для ТВ можуть відтворювати відео, а деякі можуть, але настільки погано, що дивитися його неможливо.
 3. Взаємодія з пультом — сторонні браузери часто досить погано працюють із пультами, відсутня підтримка зручного голосового керування, не можна перемикати в режим курсору за потреби, не можна використовувати додаткові функції пультів. Це важливий елемент, який потрібно звертати увагу.

Це основні критерії, які варто враховувати під час вибору браузера. але є багато додаткових, про які ми розповімо нижче.

Хороший браузер для Android ТВ: які варіанти існують?

OC Android TV дуже популярна не тільки в самих телевізорах, а й у багатьох Smart-приставках від різних виробників. Користувачі часто запитують: який браузер краще для андроїд ТБ?

Назвемо кілька найпопулярніших:

Puffin TV - один з лідерів серед веб-браузерів за якістю, відмінно оптимізований, доступний у Play Market. Плюси:

 • оптимізована робота з пультом (перегортання сторінок, виконання пошукових запитів);
 • є можливість підключення Messenger;
 • є вбудований блокувальник реклами;
 • дозволяє відтворювати відео.

Основний мінус – низький рейтинг програми, пов'язаний із нестабільністю на деяких моделях.

 • Open Browser – візуально досить простий браузер. Є можливість відтворювати відео, має панель швидкого доступу та можна працювати з вкладками. З мінусів – низька продуктивність, швидкість завантаження невисока. Цей параметр може залежати від потужності та характеристик ТВ або приставки.
 • TV Bro – простий, але функціональний веб-браузер. Візуально легкий та в мінімалістичному стилі. При цьому можливість працювати з кількома вкладками, хороша оптимізація та адекватна робота з пультом робить цей браузер одним із найкращих для андроїд.

Вибираючи найкращий браузер для android tv, потрібно визначити для себе, що для вас важливіше: краса, зручність і функціональність чи швидкодія.

Як встановити браузер на ТВ?

Вище названі найкращі браузери для андроїд ТВ для інтернет-серфінгу, хоча цей список можна ще довго продовжувати. Кожен із них має як переваги, так і недоліки. Всі вони завантажуються і встановлюються досить просто, як і більшість інших програм.

Додатково, у вас є можливість завантажити браузер із Google Play Market для мобільних платформ. Є багато популярних, як, наприклад, Google Chrome, Firefox, Opera та багато інших, але у них усіх є головний недолік - вони призначені більше для мобільної платформи, а тому менш функціональні й не розкривають весь потенціал використання на ТВ. Вибирайте найкращий браузер для smart-tv виходячи з ваших уподобань.

найкращий браузер для смарт ТБВеличезний асортимент Smart-приставок та пультів можна знайти в інтернет-магазині Леобокс

На нашому сайті можна купити смарт-приставку на Android, а також різні аксесуари до неї за недорогою вартістю.

Ми пропонуємо:

 • Вигідні ціни та тільки топові бренди за гарною вартістю.
 • Професійну консультацію, про що свідчать відгуки клієнтів.
 • Корисні поради та багато цікавої інформації, яку ви можете почитати у нашому блозі.

Замовити товари дешево з доставкою по Україні ви можете вже зараз. Надсилаємо посилки в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький Львів та інші міста.