як транслювати відео з телефону на андроїд приставкуЗараз користувачі все частіше віддають перевагу найновішим моделям телевізорів та смарт-приставкам. Управління ними здійснюється за допомогою миші, клавіатури, пульта, також є пристрої із голосовим керуванням. Крім цього, керувати зображенням на екрані можна бездротовою мережею за допомогою смартфона. Такий спосіб у рази зручніший у порівнянні зі звичайним управлінням. Розглянемо, як транслювати відео з телефону на Android приставку, які засоби знадобляться і в чому їхні особливості.

Android-приставка на телевізорі – повноцінний Smart TV

Тепер трансляція з телефону на андроїд приставку можлива навіть на ТВ старого зразка. Портативний девайс має повноцінний функціонал Смарт ТВ. Тому така трансляція нічим не відрізнятиметься від звичайного телевізора Smart.

При виборі пристрою потрібно звернути увагу на його технічні характеристики, а саме:

 • перелік підтримуваних інтерфейсів для приєднання до ТВ;
 • апаратні параметри девайсу (тип процесора, об’єм пам'яті, наявність флеш-накопичувача);
 • варіант операційної системи;
 • формати файлів, які відтворює гаджет;
 • способи під’єднання до Інтернету;
 • тип електроживлення (через usb, із вбудованим або окремим блоком живлення);
 • форм-фактор корпусу та комплектація.

За параметрами продуктивності сучасні приставки близькі до ноутбуків та навіть настільних комп'ютерів. У більшості випадків пристрій має операційну систему Android або Windows. Також є девайси, що працюють на ОС LINUX. Зустрічаються моделі, що підтримують одночасно дві операційки.

Як транслювати відео з телефону на ТВ приставку андроїд?

Виведення відео на андроїд ТВ через приставку можливе різними способами. Найпопулярнішими серед них є:

 • використання з'єднання USB;
 • підключення за допомогою кабелю HDMI;
 • застосування спеціальних перехідників;
 • задіяння технології Bluetooth;
 • створення зв'язку через Wi-Fi.

Простий і зручний спосіб під’єднання передбачає використання кабелю HDMI. Для цього потрібно приєднати смартфон до телевізора, натиснути на пульті Sourse, після чого меню HDMI. Далі буде автоналаштування необхідних параметрів – зображення з телефону з'явиться на екрані телевізора. Якщо цього не сталося, то можна змінити роздільну здатність дисплея, що в більшості випадків є ефективним розв'язанням проблеми.

Синхронізація в єдиній WiFi-мережі

Використання технології Вай-Фай зручно тим, що вона не потребує підключення будь-яких дротів чи портів. Головне, щоб виробником ТВ було передбачено модуль W-Fi. У застарілих телевізорах ця функція відсутня. Підключення через бездротову мережу дозволяє передавати зображення на екран, дивитися фільми, включати відеоігри або слухати аудіотреки.

Щоб використовувати цей тип під’єднання, користувач повинен зробити наступне:

 • відкрити на телефоні вікно з налаштуваннями та вибрати параметри бездротового підключення;
 • виконати активацію Wi-Fi Direct;
 • запустити меню з налаштуваннями на телевізорі, підпункт "Мережа" та активувати Direct (якщо такої опції немає, то телевізор з вай-фай не сумісний).

При успішному підключенні запускається сканування, після чого на екрані з'являється перелік доступних девайсів для синхронізації. Далі у списку на смартфоні потрібно вибрати бажаний відеоролик. На телефон надходить запит на підтвердження з'єднання.

Передача відео на приставку Андроїд ТВ зі смартфона за допомогою програм

трансляція з телефону на tv boxТрансляція з телефону на TV Box може здійснюватись через спеціальні програми. Для цих цілей застосовуються такі програми: YouTube, Cast to TV-XCast та інші. Також функція трансляції може бути присутня у багатьох стандартних відеоплеєрах. Активувати відповідну опцію можна у меню параметрів.

Користувачеві потрібно включити телевізор, активувати опцію Wi-Fi, відкрити спеціальну програму на телефоні та запустити відео, що сподобалося. Якщо синхронізація пройшла успішно, на екрані ТВ почне відтворюватись бажаний контент.

Додаткові рекомендації щодо налаштування трансляції з телефону

Щоб передача відео з телефону на дисплей ТВ пройшла успішно, слід дотримуватись кількох рекомендацій:

 1. Зробити попереднє перезавантаження всіх гаджетів.
 2. Врахувати технічні характеристики пристрою, наведені в інструкції.
 3. Підготувати необхідні кабелі або програми для успішного під’єднання.

Потрібно пам'ятати, що малопотужні приставки перегріваються через трансляцію якісного контенту з високою роздільною здатністю. Тому вибирати девайс потрібно з урахуванням особистих уподобань та потреб. Замовити 4G роутери та приставки Mecool, Ugoos, X96 можна в інтернет-магазині LeoBox з доставкою у Київ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ та інші міста України протягом кількох днів.