Сучасне телебачення не може конкурувати з онлайн-сервісами перегляду всілякого контенту. Користувачі дізнаються новини з соцмереж, про погоду - з спеціальних ресурсів, дивляться шоу з можливістю поставити їх на паузу, а програми телемовлення з відривом на рекламу багатьох вже не вражає. Об'єднати серфінг в мережі з прямим призначенням телевізора допоможе функція Смарт ТВ. Потрібно розібратися, чим відрізняється Смарт ТВ від Андроїд ТВ (продукція запропонована в інтернет-магазині Leobox).

Навіщо потрібні смарт-можливості

що краще смарт тв або приставка

Перш, ніж вирішити, що краще Смарт ТВ чи Андроїд, варто розібратися в необхідності обладнання. Які можливості воно відкриває перед вами?

 1. Перегляд будь-якого контенту в зручний час.
 2. Робота з додатками, геймінг.
 3. Зручне управління з клавіатури і миші, з телефону або гіропульта.
 4. Відкладати перегляд, записувати інформацію, переносити фільми на флешки, зовнішні накопичувачі тощо.
 5. Серфити у всесвітній мережі.
 6. Здійснювати відеодзвінки, спілкуватися в месенджерах.

Смарт-медіаплеєри дають можливість відвідувати онлайн-кінотеатри, по підписці або безкоштовно дивитися улюблені фільми. Наприклад, Google Play Фільми відкриває доступ до кращих творів кіноіндустрії (прокат або придбання). Крім телевізорів на Android TV перегляд можливий через планшети, смартфони, ПК. А американський Netflix з ексклюзивними фільмами і серіалами допоможе підтягнути ваші знання іноземної мови, адже тут контент часто подається англійською (іноді з субтитрами).

Логічно почати порівняння, що краще Smart TV чи Android TV, з детального розгляду кожної з цих технологій.

Що таке Андроїд ТВ-приставки: різниця Андроїд і Андроїд ТВ

андроїд тв vs андроїд

Це все ті ж ТВ-бокси для підключення до звичайного телевізора і розширення його функціональності. Тільки одна приставка йде на чистій платформі Android, а друга на Android TV.

Характерні риси Android-боксів:

 • вона вшита в більшість сучасних приставок;
 • регулярно оновлюється;
 • повноцінний інтерфейс, як в планшетах / смартфонах;
 • доступна ціна;
 • універсальність - підходить для користувачів, які хочуть не просто дивитися контент, але і шукати інформацію для роботи, ігор, які вміють поводитися зі сторонніми додатками, лаунчерами.

Android TV повністю адаптована до перегляду відеоконтенту. Ліцензійні сервіси, усі налаштування, стабільна робота ChromeCast тощо.

Що краще Смарт ТВ чи приставка

що краще смарт тв або приставка

Спочатку уточнимо, чим відрізняється Smart TV від Android TV. Для системи смарт ТВ прописані додатки, які не підтримують подальших оновлень, мають обмежений набір можливостей і функцій. Бокси Андроїд запропоновані на адаптивній платформі, яка оновлюється «по повітрю», синхронно з оптимізацією додатків і інноваціями розробників. ОС Андроїд може встановлюватися як на самому телевізорі, так і в приставці для підтримки смарт-можливостей.

Відмінність Smart TV від Android TV ще і в тому, що перша функція прописана в укомплектованому гаджеті з пультом, а друга запропонована як ергономічний бокс до вже наявного телевізору, інтегрується з додатками Google.

Визначити для себе фаворита в протистоянні Android TV vs Smart TV кожен користувач повинен індивідуально. Смарт ТВ - це набір систем для перетворення звичайного ТБ в «розумний» комплекс, але не зовсім зручний для користувачів ПК (наприклад, немає курсору мишки для навігації). У Android TV більш звичний інтерфейс, сумісність з планшетами, смартфонами, більш просунуте наповнення.

Що краще: Смарт ТВ чи приставка? Приставка стане однозначно кращим вибором, адже в ній більше ресурсності. Різниця апаратного наповнення впливає на багато чинників:

 • швидкість роботи;
 • набір сумісних програм;
 • обсяг пам'яті для обробки ресурсоємних додатків;
 • можливість оновлень;
 • більш доступна заміна на прогресивні моделі.

Крім того, економічніше купити приставку до вже наявного телевізору, а не бігти за новим дорогим обладнанням з тією ж діагоналлю екрану, але прогресивним смарт-функціоналом. У міру розвитку технологій ви завжди зможете купувати новий медіаплеєр з просунутими можливостями.

Купівля в Україні

Не заплутатися в термінах, дізнатися, яка смарт тв приставка краща, допоможуть в інтернет-магазині Leobox. У каталозі ви підберете все, щоб простий телевізор з мовленням ефірних каналів перетворився в мультизадачний центр розваг.

Устаткування Beelink, Mecool, Tanix, Ugoos, Zidoo, X96 за оптимальною ціною і з детальним описом специфікації. У Leobox кожна приставка запропонована з фото і набором характеристик. Вам буде легко підібрати пристрій під свої побажання і фінансові можливості. Тим більше, що вартість тут доступна за рахунок прямого співробітництва з розробниками. Доставка товару до Києва, Івано-Франківська, Ужгорода, Вінниці, Дніпра, Одеси, Львова, Запоріжжя.