Розвиток Smart TV рухається у напрямку спрощення та максимізації комфорту використання телевізора, а також інтеграції його у загальну екосистему розумного будинку. Сьогодні в кожному телевізорі є функція пульта в телефоні. Але вибір додатків для такої мети дуже широкий, адже, крім фірмових виробників, які розробили власний продукт, можна зустріти й розробки ентузіастів. А як правильно вибрати та встановити програму, давайте розбиратися.

функція пульта у телефоніЯк встановити функцію пульта в телефоні?

Тут усе просто. Щоб встановити пульт від телевізора на телефон, вам потрібно зайти у фірмовий магазин Play Market на Android або App Store в iOS, після чого зробити запит на пошук і вибрати зручну для вас програму. Для Android також існує стороння програма на телефон пульт для телевізора, яку можна скачати, як APK-файл на сайті виробника та встановити.

Як керувати телевізором за допомогою телефону?

Для можливості керування телефоном телевізор повинен бути дотриманий кількох важливих умов:

 • у телевізорі повинні бути у наявності Wi-Fi/Bluetooth/ІЧ-порт (для старіших моделей);
 • у смартфоні також важлива наявність цих функцій;
 • смартфон, бажано, повинен працювати на базі iOS або Android (актуальність та працездатність деяких програм для інших ОС не гарантується).

Якщо цих вимог дотримано, у вас не повинно виникнути проблем із управлінням телевізором зі смартфона. Якщо у вас ще немає смарт ТВ, ви можете купити спеціальну приставку в нашому магазині за невисокою вартістю.

Які програми підходять для використання телефону замість пульта для телевізора?

Тут вибір дуже широкий і залежить тільки від ваших уподобань. Усі програми для керування телевізором через телефон можна розділити на дві групи: фірмові та сторонні.

Фірмові програми від виробників ТВ

На допомогу в управлінні телевізором найбільш відомих виробників приходить їхній власний софт. Здебільшого це компанії Samsung, LG, Philips, Sony чи Apple.

 1. Smart Things (Samsung). Добре оптимізована і добре опрацьована програма управління телевізором з телефону від компанії Samsung. Підключення здійснюється через Wi-Fi-мережу, до якої під'єднано й телевізор. Пройти налаштування допоможе інтерактивна інструкція, з якою ви легко впораєтеся. З цікавого функціоналу, програма на телефон для керування телевізором дозволяє відтворювати аудіо з внутрішньої пам'яті смартфона, включати потокову трансляцію кількох паралельних відео, а також виводити зображення зі смартфона на екран телевізора в один клік.
 2. LG TV Plus: Smart TV Remote. Ще один якісний додаток від відомого бренду. Після встановлення програма запитає дозвіл до кількох опцій смартфона (мікрофон, пам'ять тощо). Умови роботи аналогічні до попереднього — телефон повинен бути підключений до тієї ж мережі, що й ТВ. Функціонал програми трохи простіший, дублює всі функції та кнопки звичайного пульта до телевізорів LG.
 3. Mi Remote. Фірмова програма від виробника Xiaomi, яка має високий рейтинг. Варто зазначити, що вона є більш універсальною порівняно з попередніми, адже працює і з іншими телевізорами. Серед іншого її також відрізняє простота налаштування та адекватний функціонал.

Сторонні програмивстановити пульт від телевізора на телефон

 1. TV Remote. Це безкоштовна утиліта для управління всією технікою в будинку на базі Android. З плюсів — підтримка віртуальних асистентів та голосовий набір тексту, що значно полегшує використання.
 2. Sure Universal Remote. Ця програма - універсальний пульт для телевізора, який підходить для управління ТВ, приставкою, медіаплеєром та іншою розумною технікою в будинку. З плюсів – можливість транслювання фото та відео зі смартфона на телевізор. Є підтримка Apple TV та Android TV.
 3. ZaZa Remote. Ще один додаток, покликаний допомогти в управлінні як ТВ, так і іншою розумною побутовою технікою. Меню програми частково англійською, але простота інтерфейсу компенсує цей нюанс для користувача.

З плюсів останнього варто зазначити:

 • повністю на безоплатній основі;
 • підтримка сучасної версії Android;
 • зручний та простий інтерфейс;
 • легкість налаштування.

Zaza Remote - чудовий вибір при пошуку універсальної програми з хорошими відгуками.

Приставки та аксесуари, а також безліч порад та лайфхаків на сайті Леобокс

Якщо у вас є смарт TV або ви хочете вдосконалити свій телевізор без Wi-Fi, інтернет-магазин Леобокс з радістю вам у цьому допоможе. У нас на сайті ви можете знайти безліч товарів, покликаних зробити ваше користування телевізором більш простим і комфортним. А приємні, іноді навіть дешеві ціни на аксесуари не залишать байдужими. Заходьте на Леобокс та купуйте будь-які гаджети вже зараз! Замовити доставку товарів можна в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький, Львів та інші міста України.