Щоб керувати сучасними Смарт-TV телевізорами та приставками на Андроїді недостатньо стандартного пульта дистанційного управління. Більшість приставок мають можливість під’єднання великої кількості різного периферійного обладнання: геймпадів, комп'ютерних мишок, клавіатур, мікрофонів, навушників тощо. У статті ми розглянемо, як під'єднати мишу до Андроїд приставки.як підключити мишу до андроїд приставці

Нюанси під’єднання мишки до телевізора

Не важливо, чи сучасний у вас телевізор чи ні, якщо є смарт приставка, ним можна керувати за допомогою комп'ютерної мишки. Однак іноді виникають такі моменти, коли користувачі при підключенні між собою пристроїв зіштовхуються з деякими труднощами.

  • перш за все, перш ніж розпочинати підключення слід переконатися в тому, що ваша ТВ-приставка дійсно має можливість управління комп'ютерною мишею, тому що далеко не всі навіть сучасні моделі можуть керуватися периферійним пристроєм;
  • дізнатися. як під'єднати мишку до телевізійної приставки, можна в численних відео інструкціях, які є в мережі;
  • зазвичай все відбувається через Bluetooth. Якщо приставка має блютуз, то з підключенням та використанням аксесуара не повинно виникнути труднощів.

Далі розповімо про це детальніше.

Як під'єднати мишу до Андроїд ТВ?

Якщо виявлено, що дана модель телевізора або ТВ-приставки може керуватися за допомогою комп'ютерної мишки, то наступним етапом виникне питання «Як під'єднати мишку до телевізійного боксу?».

Комп'ютерну мишу можна під'єднати до смарт приставки двома способами: дротовим та бездротовим. У першому випадку застосовується провідна мишка, у другому – бездротова.

Як під'єднати провідну мишку до тв боксу?

Як підключається провідна мишка, швидше за все, відомо всім. Така мишка зазвичай дешевша за бездротову. Цей спосіб є досить простим, але не завжди зручним. Для цього необхідно мати кабель з роз'ємами USB, за допомогою яких пристрої при з'єднанні обмінюються даними один з одним. Однак час не стоїть на місці, технології розвиваються, з'являється «розумна» ТВ-техніка, яка підключається з використанням бездротових інтерфейсів, що сьогодні вважається найбільш ідеальним варіантом.

Як під'єднати бездротову мишу до смарт приставки: етапи

У багатьох сучасних смарт-приставках до телевізора є вбудована функція бездротової передачі даних між під’єднаними пристроями – Bluetooth. Майже у всіх нових моделях приставок поряд з Bluetooth є вбудована функція Wi-Fi, яка добре працює з різноманітними пристроями. Процес приєднання до ТВ приставки допоміжного обладнання за допомогою бездротового інтерфейсу досить простий. Перш ніж під'єднати бездротову мишу до смарт приставки, переконайтеся, що в телевізорі присутні вбудовані адаптери (Bluetooth або Wi-Fi).

В принципі, виконати маніпуляції з підключення зможе навіть школяр і людина похилого віку, головне послідовно виконувати дії, зазначені в інструкції. Розбираймось як під'єднати мишку до приставки смарт-тв?

Інструкція, як під'єднати бездротову мишу до Андроїд приставки:як підключити мишку до приставки смарт тв

  1. Знайти в налаштуваннях приставки програму або розділ, який відповідає за під’єднання зовнішніх пристроїв.
  2. Увімкнути комп'ютерну мишку, утримуючи відповідну кнопку. Зазвичай вона знаходиться внизу корпусу.
  3. На ТВ увімкнути функцію пошуку зовнішніх пристроїв, в результаті чого на дисплеї з'явиться список виявлених пристроїв.
  4. Зі списку пристроїв, які виявлені, вибрати необхідний та клацнути на нього.
  5. Зачекати, поки пристрої обмінюються сигналами, тобто відбудеться їхнє сполучення. Іноді можливий запит пароля. Зазвичай встановлений пароль - це "1234" або "0000".
  6. Про активацію комп'ютерної мишки свідчить курсор, що з'явиться на дисплеї.

Весь процес триває кілька хвилин.

Більше корисної інформації та лайфхаків у блозі ЛеоБокс

Про те, як під'єднати мишку до смарт приставки та багато іншого читайте в блозі LeoBox. Ми зібрали для вас багато цікавих інформаційних статей, рейтингів додатків, а також порад та рекомендацій спеціалістів. Також у нашому інтернет-магазині можна замовити якісну продукцію для ТВ за дешевою ціною. Слід зайти у відповідний розділ, вибрати необхідний товар клацнути на кнопку «Купити» та оформити замовлення. Ви завжди можете проконсультуватися з приводу девайсів та аксесуарів до них, уточнити актуальну вартість та почитати відгуки інших покупців. Доставка можлива у Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький, Львів та інші міста України.