Сучасні телевізори це вже давно не звичайні "скриньки", по яких можна подивитися тільки програму телепередач. Крім перегляду звичайних телеканалів, пристрій можна використовувати й за іншим призначенням. Грати в комп'ютерні ігри, встановлювати різноманітні програми, серфити в мережі, спілкуватися по відеозв'язку та багато іншого. Однак для всього цього необхідно під'єднати ТВ до всесвітньої павутини. Про те, як приєднати телевізор до інтернету, поговоримо в цій статті. Спойлер: це можна зробити, навіть маючи дуже давню модель.

як підключити телевізор до ІнтернетуВаріанти приєднання телевізора до мережі?

На питання, як приєднати інтернет до телевізора є лише дві відповіді: кабель або вай-фай. Багато пристроїв мають вбудований вай-фай, якщо його немає, то швидше за все є USB-роз'єм, який дозволяє підключати вайфай адаптер.

Пропонуємо розглянути обидва варіанти й спочатку зробимо огляд, як приєднати телевізор до інтернету через кабель.

Під’єднання через провід

У цьому випадку потрібен стандартний кабель, один кінець якого підключаємо до роутера або спеціального модема, а інший до роз'єму в ТВ (LAN-порт) У деяких моделях, наприклад Samsung, може знадобитися низка додаткових налаштувань. Просто у відповідній графі потрібно поставити галочку біля дротового типу з'єднання. Таку маніпуляцію можна проводити на багатьох телевізорах. Все залежить від правил виробника та особливостей системи Смарт ТВ.

Іноді додатково потрібно вказати IP-адресу. У такому разі слід зайти в налаштування та виконати низку дій:

 • вибрати вид з'єднання "кабель";
 • перейти в налаштування, де потрібно вказати IP-адресу;
 • вручну ввести параметри;

Не виходьте з налаштувань доки не з'явиться автоматичне з'єднання. Якщо у вас немає модема, а дротовий Інтернет, тоді підключення відбувається безпосередньо, щоправда, в налаштуваннях телевізора доведеться прописувати адреси, які вказує провайдер.

Підключення через Wi-Fi

Тут все дуже просто, особливо якщо в телевізорі є вбудований вай-фай. Потрібно за допомогою електронної клавіатури ввести пароль та зачекати кілька секунд.

Є коротка інструкція, як під'єднати телевізор до вайфая. Виконуйте все в наступній послідовності:

 • для початку зайдіть в налаштування, виберіть категорію підключення до мережі;
 • вкажіть тип бездротового підключення;
 • пристрій проведе сканування, яке видасть доступну мережу вайфай;
 • для приєднання вам потрібно написати свій логін, а також пароль;
 • система автоматично приєднає пристрій до мережі.

Якщо у вашому телевізорі немає вбудованого вай-фаю, ви не знайдете "Бездротову мережу" в налаштуваннях. Також може видавати різні помилки, або вимагати "ключ доступу". У такому разі необхідно придбати USB-адаптер. Він підходить для старих моделей зі смарт-ТВ, які мають HDMI роз'єм. Під'єднайте провід, знайдіть в налаштуваннях свою мережу та введіть пароль.

Багато кого цікавить, як приєднати інтернет до телевізора через телефон. Це справді можливо. Якщо у вас є мобільний інтернет із гарною швидкістю, його можна “роздати” зі смартфона на телевізор. Управління такого типу підходить лише для пристроїв із вбудованим вай-фаєм. Або якщо у вас є смарт-приставка, про яку поговоримо далі.

Як під'єднати інтернет до телевізора без смарт-тв, і чи реально це?

Сучасні технології дозволяють під'єднати до Інтернету навіть найстаріший ТВ, у якого з роз'ємів тільки "тюльпани". Як приєднати звичайний телевізор до інтернету через вай-фай? Купуйте смарт приставку. Це єдиний варіант, проте дуже зручний. Ось як відбувається підключення приставки до ТБ:як підключити інтернет до телевізора

 1. Під'єднайте до живлення приставку та телевізор, потім увімкніть ТВ бокс за допомогою пульта.
 2. Далі під'єднайте TV Box за допомогою кабелю, роз'єм під який передбачено вашим ТВ. Це може бути HDMI або звичайні тюльпани.
 3. За допомогою пульта вибираємо джерело сигналу.
 4. На екрані з'явиться меню приставки, що нагадує звичайну смарт систему. Тепер у вас є можливість приєднати Інтернет, завантажити ігри та взагалі серфити у мережі.

Іноді приставки купують навіть власники телевізорів, у яких вже є вбудований смарт, але його швидкість або якість роботи їх не влаштовує.

Смарт приставки, кабелі та аксесуари до ТВ доступні на сайті LeoBox

Замовити різноманітні смарт приставки для телевізора за недорогою вартістю можна у нашому інтернет-магазині. На сайті є спеціальний фільтр, завдяки якому можна шукати потрібні товари за ціною (від дешевої та дорогої), за брендом або назвою. Біля кожної моделі вказано коротку характеристику, а також відгуки про продукцію від інших покупців. Наші менеджери підкажуть, як підібрати приставку, орієнтуючись на ваші побажання та бюджет. Доставка товару здійснюється у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький та інші міста України.