Сучасна технологія смарт ТВ дозволила інтегрувати в телевізори доступ до інтернету та сервіси у вигляді ігор та програм. За допомогою неї можна переглядати улюблені фільми, а також новинки медіаконтенту, спілкуватися в соціальних мережах та по відеозв'язку. Смарт ТБ стало можливим навіть із телевізорами, які його спочатку не підтримують. Для цього потрібно придбати приставку. У цій статті ми розповімо, як встановити програму на смарт ТВ, адже іноді з цим виникають труднощі.

як встановити програму на смарт ТБЯк встановити програму на смарт ТВ у різних телевізорах?

Зазвичай будь-які програми можна завантажити через Play Маркет. Цей магазин часто вже встановлений, але не завжди. А у деяких випадках його взагалі неможливо встановити. Якщо його немає, деякі популярні виробники пропонують свої варіанти для завантаження програм.

 1. Для телевізорів Samsung існує сервіс Smart Hub. Також завантажувати програми для смарт-ТВ можна за допомогою магазину Samsung Apps, вибір на платформі просто величезний. В цілому смарт-ТВ від Samsung відрізняється багатьма інноваційними та якісними підходами. За допомогою Smart Interaction, яка вбудована у пристрої, можна користуватися функціоналом за допомогою пульта із сенсором. Платформа Tizen OS, вбудована в нові моделі телевізорів, дозволяє підлаштовувати екран під свої потреби. Встановлення додатків на смарт ТВ можливе і через Плей Маркет, завантажити його на Самсунги можливо.
 2. Якщо у вас LG, то Плей Маркет встановити не можна, тому що ТВ працює на базі webOS, а це конкурент Android. LG має власний магазин.
 3. У випадку з Smart TV на пристроях Sony, Xiaomi, Toshiba, Ergo, Kivi, Bravis, тут все просто. Система працює за допомогою ОС Android TV, яка є більш зрозумілою, знайомою та передбачає Плей Маркет.

Якщо Play Market немає, то потрібно закачати його з Інтернету у вигляді apk-файлу, запустити, дочекатися завантаження, зайти в обліковий запис або зареєструватися і почати завантажувати програми.

Як завантажувати програми на смарт-ТВ: коротка інструкція?

Неважливо, чи ви завантажуєте програми через Плей Маркет або будь-який інший магазин додатків, інструкція практично ідентична:

 • необхідно увімкнути телевізор;
 • зайти в меню “Додатки/Магазин додатків/Play Маркет;
 • далі створити обліковий запис або увійти в систему за допомогою логіну та пароля;
 • вибрати програму, яка вам потрібна;
 • далі натиснути кнопку зберегти/завантажити та почекати поки завершиться завантаження.

Сьогодні існує безліч топ додатків для смарт-ТВ, завдяки яким можна дивитися свої улюблені фільми, переглядати рейтинги серіалів і ток шоу, і, звичайно ж, грати в ігри. У більшості випадків їх звантаження відбувається як і на звичайному смартфоні.

Що робити, якщо неможливо встановити програму на смарт-ТВ?

Іноді користувачі зіштовхуються з ситуаціями, коли вибрана програма не завантажується. Усього існує кілька варіантів, які можуть створювати проблеми при встановленні:​​програми для смарт тв

 • перевірте підключення до Wi-Fi. Щоб перевірити чи є підключення до мережі, необхідно запустити відео з будь-якого ресурсу, наприклад Ютуб. Якщо відео не відтворюватиметься тоді спробуйте перезапустити роутер;
 • перезапустіть телевізор та Android TV;
 • перевірте обсяг вільної пам'яті. Якщо не встановлюються програми на смарт ТВ, варто перевірити чи достатньо місця на диску. Зазвичай дані про вільну пам'ять можна знайти у верхньому правому куті в налаштуваннях. Можливо допоможе звичайне очищення кеша, або треба буде видалити кілька старих додатків, щоб помістилися нові;
 • видаліть список оновлень. Плей Маркет може автоматично оновлюватися. Це іноді збиває важливі налаштування. Зайдіть до інформаційного списку програм та видаліть оновлення.

Ще одним варіантом, який може допомогти виконати завантаження, буде встановлення програми через смартфон. Багато хто не знає, як завантажити на смарт ТВ додаток за допомогою телефону, але це дуже просто. Послідовність дій така: потрібно відкрити Play Market на своєму смартфоні. Вибрати програму, яку хочете встановити на ТВ. Поставте галочку біля Android TV та натисніть встановити. Таким чином, програма завантажиться і на телевізорі.

Багато корисної інформації та порад можна знайти в Leobox

На сайті LeoBox ви можете знайти ще більше корисної інформації та різних порад. Також у нас є величезний асортимент приставок та доповнень до них за недорогою вартістю. Замовити потрібний товар у нашому інтернет-магазині можна у кілька кліків.

 1. Вибирайте товар від дешевої ціни до дорожчої завдяки зручним фільтрам.
 2. Читайте відгуки покупців про ті чи інші продукти.
 3. Ставте питання, що вас цікавлять, нашим менеджерам.

Доставка товару можлива у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький, а також інші міста України.