Багато користувачів купують Android приставку не тільки для того, щоб переглядати контент у високій якості, але і для того, щоб грати в ігри. Сучасні ТВ бокси справді можна використовувати з такою метою і це набагато дешевше, ніж купувати повноцінні ігрові консолі або комп'ютери. Про те, як грати в ігри на смарт-тв, яким технічним характеристикам повинен відповідати такий бокс, і які аксесуари доведеться докупити, розповімо в цій статті.

Які ТВ бокси підходять для завантаження та відтворення ігор?

як грати в ігри на смарт твЗалежно від смаків та уподобань, для ігор може підійти будь-який ТВ-бокс, навіть із найменшим об'ємом пам'яті (2/16 ГБ). Важливо лише, щоб пристрій працював на операційній системі Android та відповідно дозволяв завантажувати ігри через Play Market. Однак така конфігурація дозволить завантажити лише найпростіші андроїд ігри на смарт ТВ. Тобто якісь головоломки, аркади, щось що не займає багато пам'яті і не вимагає надпотужностей.

Щоб грати повноцінно та не обмежувати себе у виборі, рекомендується вибирати моделі з максимальною комплектацією, які обов'язково підтримують блютуз. Серед інших вимог:

 • процесор. Він має бути потужним, мінімум із чотирма ядрами на кшталт популярного Amlogic S922X-H. А ще краще, якщо ядер від шести до восьми. Ретельно вивчайте інструкцію моделі та перевіряйте цей параметр;
 • графічний адаптер. Ця деталь відповідає за те, наскільки плавним та якісним буде зображення. Для ігор дуже важливо. Серед найкращих адаптерів, що підходять для таких цілей: Mali-450 MP4, Mali G-52;
 • об’єм пам'яті. Щоб грати в ігри на телевізорі смарт ТВ, потрібно в ідеалі щонайменше 4 Гб оперативної та хоча б 32 Гб вбудованої. За менших обсягів більшість ігор не завантажаться;
 • роз’єми. Бокс повинен підтримувати USB порти (мінімум три), бажано слот для карти пам'яті тощо.

Варіантів приставок з таким функціоналом є безліч, ціна їх трохи вища за базові моделі, проте вона повністю себе виправдовує.

Як почати грати на смарт ТВ у ігри?

Послідовність дій, як і в звичайній ігровій консолі, проте спочатку потрібно докупити всі необхідні аксесуари: джойстики, клавіатуру, мишку, можливо, навушники. Тобто все, що вам особисто потрібне для комфортної гри. Встановлення та налаштування цих пристроїв здійснюється одним із наступних способів:

 1. Bluetooth. Зазвичай потрібно натиснути на джойстику кнопку Дом+А, або Дом+В. Утримуйте її кілька секунд, щоб замигав індикатор. Після цього знайдіть в інтерфейсі приставки Bluetooth та підключіть джойстик.
 2. Кабель. Якщо у вас дротовий джойстик, тоді просто з'єднайте його з приставкою за допомогою відповідних роз'ємів і все готове.
 3. Ресівер. Можна використовувати бездротовий USB ресивер, тоді джойстик підключається за таким самим принципом, як, наприклад, бездротова мишка.

Далі завантажуйте ігри, що сподобалися, через Play Market або через звичайний браузер і починайте грати.

Які ще бувають варіанти відтворення ігор на ТВ?

На питання, як грати в ігри на приставці смарт-тв зазвичай є дві відповіді: завантаживши з плей маркету, або через хмарний сервіс. Перший варіант зрозумілий, а ось про плюси та мінуси другого поговоримо докладніше.

Грати в ігри через хмарний сервіс можна навіть на досить простій приставці, адже суть технології в тому, що гра відтворюється на віддалених потужних серверах, а телевізор показує лише зображення або трансляцію.

Даний спосіб має приблизно однакове співвідношення переваг та недоліків:як грати в ігри на приставці смарт тв

 • Можна грати на бюджетних боксах, які не позиціонують себе як ігрові, – це плюс.
 • Доступ до хмарних послуг платний, а саме кілька сотень гривень на місяць – це для багатьох вагомий мінус.
 • Користувачам доступні будь-які комп'ютерні ігри навіть найсучасніші – це плюс.
 • Перш ніж грати на смарт приставці в такий спосіб потрібно подбати про безперебійний і дуже хороший інтернет – це часто мінус.

Здебільшого користувачі обмежуються іграми з Play Market, адже це всіма улюблені та всім відомі стратегії, автоперегони, симулятори, шутери тощо. Якісних, а головне безкоштовних чи недорогих ігор на андроїд налічується понад сотню, тому вибрати є з чого.

Де купити Smart Box, що дозволяє грати в ігри?

Тепер, коли ви знаєте, як на смарт ТВ грати в ігри, можна переходити до вибору TV Box. Великий асортимент приставок, з відмінними відгуками та рейтингом представлений в інтернет-магазині Leobox. Ми співпрацюємо лише з перевіреними виробниками, які мають відмінну репутацію. Допомагаємо вибрати модель, враховуючи ваші побажання щодо вартості та функцій. Можливо замовити доставку товару в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький, Львів, Запоріжжя та інші міста України.