Налаштування Smart TV приставкиСамостійне налаштування смарт ТВ приставки - справа нескладна, якщо дотримуватися інструкції. Принцип роботи будь-якого TV Box близький до дії смартфона або планшета, що функціонує на базі Android. Якщо ці аксесуари користувач освоїв без проблем, значить і налаштувати ТВ приставку самому буде легко. Розглянемо, з якими труднощами може зіштовхнутися користувач у процесі налаштування, на що потрібно звернути увагу і яких вжити заходів.

Налаштування Smart TV приставки – чому пристрій гальмує?

Нерідко буває, що пристрій зависає. Причини можуть бути різними. Ось найпоширеніші серед них:

 1. Недостатня швидкість інтернет-з'єднання: через це виникають дрібні лаги, які особливо помітні за значної відстані чи наявності стіни між пристроями.
 2. Висока завантаженість кешу: будь-яка операція займає певний обсяг пам'яті, що призводить до того, що операційна система глючить або виникає мимовільне перезавантаження.
 3. Перебої в роботі операційної системи: може знадобитися скидання до заводських налаштувань (у зв'язку з цим не завадить зробити резервну копію даних для подальшого відновлення інформації).

У пошуку причини, чому смарт приставка гальмує, не останню роль відіграють проблеми заліза. Точне визначення характеру поломки під силу лише професіоналам. Серйозний ремонт починати своїми руками небажано через ризик пошкодити девайс.

Як покращити роботу андроїд приставки для телевізора?

налаштування ТВ приставки андроїдРегулярна оптимізація смарт-приставки підвищує її продуктивність та швидкість відгуку. Важливо виконувати зазначені заходи відповідно до інструкції, щоб досягти бажаного результату та вчасно виправити можливі неполадки. Прискорити роботу смарт приставки допомагають такі способи:

 • очищення диспетчера програм: програми потрібно не просто згортати, а закривати, для зниження навантаження на процесор та оперативну пам'ять;
 • відмова від встановлення антивірусних програм: це ПЗ значно навантажує систему, але стовідсотковий захист не забезпечує. Набагато надійніше завантажувати утиліти на смарт-приставку з офіційних джерел;
 • вільне місце у пам'яті пристрою: бажано, щоб у системі завжди залишався незайнятий простір (хоча б 10% від загального обсягу), щоб девайс працював більш ефективно і менше гальмував;
 • чищення кешу: ця процедура усуває зі сховища непотрібні файли за допомогою спеціально передбаченого програмного забезпечення.

Дотримання цих нескладних правил продовжить термін експлуатації пристрою та позбавить більшості збоїв у системі, пов'язаних з гальмуванням і зависанням.

Програмне чищення – відключення непотрібних програм та служб

Якщо причина глюків смарт приставки пов'язана з тимчасовими файлами, що накопичилися, потрібно виконати очищення кеша. Вона дозволяє виключити із пам'яті операційної системи сторонні програми. Щоб очистити смарт-ТВ Mecool, Sunvell, Ugoos та інші від сміття та непотрібних файлів, необхідно виконати такі кроки:

 • переключити телевізор на режим «Smart-TV» відповідною кнопкою на пульті ДУ;
 • увімкнути інтернет-браузер та відкрити меню налаштувань;
 • клікнути по функції «Очистити кеш» у вікні;
 • підтвердити виконання дії клавішею «ОК/Готово».

Після відключення додатків і служб, що не використовуються, ТВ бокс буде працювати набагато швидше. Така оптимізація має проводитись на регулярній основі.

Внесення налаштувань у меню для розробника

У деяких випадках підвищення продуктивності смарт приставки на Андроїд може здійснюватися в режимі розробника. Для його активації потрібно перейти в «Налаштування» та натиснути відповідну опцію вказану кількість разів (залежить від моделі ТВ боксу). Після виконання цієї дії система повідомить, що Ви перебуваєте в режимі розробника.

Це меню забезпечує користувачеві широкий спектр можливостей, які раніше були недоступні. Параметри такі самі, як і на телефоні Андроїд, тому алгоритм дій аналогічний. За допомогою меню розробника користувач може виконати апаратне прискорення пристрою або здійснити глибоке очищення.

Забезпечення температурного режиму для ефективного охолодження приставки

У процесі активної роботи ТВ бокс може нагріватися, що призводить до зниження продуктивності. Щоб дізнатися, наскільки сильно гріється пристрій, можна завантажити утиліту для вимірювання температури. Якщо планується відтворювати на телевізорі відеоконтент з високою роздільною здатністю, знадобиться не тільки грамотне налаштування ТВ приставки андроїд, а й організація ефективної системи охолодження. У деяких випадках може бути встановлено додаткові вентилятори.

На сайті магазину LeoBox можна замовити TV приставки з підтримкою Netflix та багато інших з доставкою до Києва, Львова, Тернополя, Луцька, Івано-Франківська та інших міст України.