Улюблені фільми, телевізійні передачі або мультфільми завжди приємніше дивитися у високій якості. У наш час виробники телеіндустрії намагаються у всьому догодити користувачеві, розвиваючи та вдосконалюючи існуючі технології. Наразі складно уявити, що ще кілька десятиліть тому телевізори були з променевими кінескопами. Згодом цей вид кінескопів був витіснений рідкокристалічними моніторами. Не встигли РК-екрани еволюціонувати до 3D і Full HD, як споживачеві вже почали пропонувати нові аксесуари з маркуванням «4к». 4к що це? Розберімося в абревіатурах. 4к це позначення роздільної здатності. А що означає 4к роздільна здатність?

Що таке 4к роздільна здатність: коротко про головне

4к цеПростими словами, термін «дозвіл» або «роздільна здатність» означає ступінь деталізації зображення і говорить про щільність розміщення точок («пікселів») на один дюйм та її підтримку певним контентом. Pixel може мати квадратну чи прямокутну форму і є найменшим елементом вимірювання цифрового зображення. Чим більша кількість пікселів на один дюйм, тим вища якість «картинки».

Роздільна здатність 4к це скільки пікселів? Знову давайте розбиратися. "К" - це скорочення від "кіло" ("kilo") і має значення дорівнює одній тисячі. Тобто, 4к – це 4000. Таким чином, 4к роздільна здатність – це щільність зображення в кількості 4 тисячі пікселів на один дюйм.

Які аксесуари підтримують 4к?

Список цифрових пристроїв, які можуть підтримувати якість 4к це:

Тобто, практично вся сучасна техніка різного призначення. Водночас іноді не важливо, мова про дорогий девайс чи бюджетний. Все частіше 4К можна зустріти в тих і інших моделях.

4к телевізор: що це?

4к ТВ позначає телевізор, у якого роздільна здатність зображення 4к. Що таке 4к телевізор? Це означає, що картинка складається з 8300000 пікселів, а саме: по горизонталі - 3840 pixel і по вертикалі - 2160 pixel. І це завжди вказується у технічних характеристиках телевізора. Чим більша щільність пікселів, тим якісніше зображення (яскравіше і детальніше).

Що краще 4к чи hd?

Лідерами продажів серед моделей телевізорів є TV із роздільною здатністю 4K та Full HD. Логічно, що покупець ставить питання чому віддати перевагу 4к або hd. Відповідь на це питання не зовсім однозначна, тому що у кожного з цих дозволів є свої плюси та мінуси. Залежно від цього кожна людина сама собі визначає, що для неї краще.

Позитивні якості телевізорів з 4к зображенням:

 1. Підтримка різноманітних не завжди стандартних технік підвищення якості картинки.
 2. Глибоке об'ємне зображення, що переглядається глядачем з усіх боків, в якому одночасно поєднується чіткість, контраст та деталізація. Для перегляду зображення не потрібні додаткові аксесуари у вигляді 3Д-окулярів.
 3. Процесор, який здатний покращити формат вхідної картинки до рівня 4к, масштабувати зображення та адаптувати сигнал.
 4. Безпечна матриця для перегляду. Деякі моделі телевізорів з 4к мають можливість адаптувати освітлення та яскравість картинки під кімнатне освітлення.
 5. Підходять для гри із можливістю підключення зовнішніх пристроїв до широкоформатного дисплея.
 6. Наявність потужних динаміків.
 7. Можливість бездротового з'єднання.
 8. Можливість застосування не тільки в домашніх умовах, а й в умовах офісу, маркетингових заходів.

Умовні недоліки 4к телевізорів:розширення 4к це скільки

 1. Потрібен високошвидкісний інтернет.
 2. Потрібен спеціальний кабель HDMI.
 3. Потрібно витрачати час на пошуки та купівлю відповідного контенту, оскільки він часто відсутній у вільному доступі.

Також варто згадати, що розвиток ринку інноваційних технологій не зовсім адаптований під реалії нашого життя та технічні можливості перегляду фільмів високої роздільної здатності.

Більше цікавих фактів у блозі ЛеоБокс

Наш інтернет-магазин пропонує вашій увазі широкий вибір техніки для офісу та дому, а також різноманітних аксесуарів (комп'ютерні мишки, пульти, геймпади, клавіатури). Крім цього, у нас ви завжди зможете купити недорого рюкзаки та дитячі іграшки. У вкладці «Блог» ми зібрали для вас лише корисну інформацію та цікаві факти. У нас замовити товар дешево можна декількома способами: зателефонувати за вказаним телефоном, написати в месенджери або оформити через кошик. Для уточнення технічних показників чи ціни також можна скористатися кнопкою зворотний зв'язок. Доставка у Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький, Львів та інші міста України здійснюється зручними для клієнта перевізниками. Вартість доставки розраховується згідно з тарифами логістичного оператора.