кращі андроід тв приставкиВи любите серфити в Інтернеті? Дивитися фільми, серіали, грати в ігри та хотіли б робити це на великому ТВ екрані? Не обов'язково оновлювати телевізор до найсучасніших Smart-моделей. Достатньо купити спеціальну TV приставку, ціна якої стартує від 1000 гривень та насолоджуватися усіма цими функціями. Щороку виробники пропонують нові та цікаві моделі приставок. Асортимент поповнюється пристроями з потужнішим процесором, більш ергономічним дизайном і в цілому кращим співвідношенням ціни та якості. Так які вони, найкращі Android TV приставки у 2023 році? Пропонуємо до вашої уваги рейтинг, в якому зібрані моделі в різноманітному ціновому діапазоні.

Кращі Android приставки 2023 року: огляд ТОП 5

Ми формували рейтинг андроїд приставок, аналізуючи їхній функціонал, основні характеристики та співвідношення до вартості.

X96Q (від 949 грн)

Одна з найдешевших приставок на ринку, проте за цю суму користувачі отримують цілком пристойний функціонал. Пристрій має AV виходи та легко підключається навіть до дуже старих телевізорів. Процесор Allwinner H313 Cortex-A53 за нинішніми мірками трохи слабкий, проте дозволяє відтворювати відео у високій якості. Модель працює на операційній системі Андроїд 10, має 2 Гб оперативної пам'яті та 16 Гб ПЗП. Серед бюджетних варіантів це найкраща ТВ приставка андроїд.

X96 MAX+ ULTRA (від 1889 грн)

Це оновлена модель X96 MAX+. Її родзинкою став новий та потужний процесор S905X4 Cortex-A55. Завдяки графічному ядру Mali G31 вона підтримує відео у форматі 8К. Ця приставка працює на ОС Android 11, завдяки чому вона досить швидка, не висне і моментально реагує на всі команди. Виділився і дизайн пристрою, адже на передній панелі виробники додали цифровий дисплей зі світлодіодами. 4 Гб/32 Гб пам'яті вистачить для завантаження та зберігання багатьох відео та файлів.

TOX3 4/32 (від 2 498 грн)

Це компактний TV Box, що поєднує безліч потужних характеристик і корисних функцій. Приставка працює на ОС Андроїд 11 та підтримує всі існуючі кодеки. Завдяки процесору Amlogic S905X3 це гарний варіант для ігор та різноманітних додатків. Приставка отримала нову систему охолодження, тому не нагрівається. Дана модель дозволяє відтворювати відео у найвищій якості з 4К розширенням. Доступну пам'ять можна розширювати завдяки MicroSD. Окрім WI-FI та Bluetooth, виробник передбачив провідне підключення RJ45 Ethernet, що для багатьох дуже зручно.

UGOOS X4Q PRO (від 4179 грн)

купити android tv приставкуМодель належить до дорожчого сегменту, але її вартість повністю виправдана бездоганною "начинкою". Тут успішно поєднуються найкращі програмні та апаратні рішення. Потужний процесор S905X4, великий об’єм пам'яті, ОС Android 11, безліч портів і роз'ємів, у тому числі Type-C та багато іншого. У комплекті передбачений Bluetooth пульт UR01, що має мікрофон та гіроскоп. Серед родзинок девайсу – підтримка Widevine L1. Це означає, що всі офіційні програми відображатимуть відеоконтент у найвищій якості.

UGOOS AM6B PLUS (від 5749 грн)

Цей TV Box стане знахідкою для фанатів ігор, а також шанувальників чистого, якісного звуку та чудового зображення. Потужний процесор Amlogic S922X-J підтримує такі технології звуку, як Dolby Vision та Dolby Atmos. За відмінне зображення та графіку відповідає ядро ARM Mali-G52 MP6, що підтримує OpenGL ES 3.2 та Vulkan 1.0. Модель отримала безліч покращень, всі необхідні бездротові технології, роз'єми та порти. UGOOS AM6B PLUS працює на ОС Android 9.

Так виглядає наш ТОП Андроїд приставок для покупки у 2023 році. Замовити приставки X96, Ugoos та інші можна на сайті інтернет-магазину Leo Box з недорогою доставкою до Києва, Львова, Івано-Франківська, Ужгорода, Вінниці, Хмельницького та інших міст України.

Чим відрізняються між собою популярні Android приставки?

Перш ніж вибрати відповідну модель, яка задовольнить ваші потреби, потрібно проаналізувати та порівняти кілька основних параметрів:

  1. Процесор. Для перегляду відео у високій якості можна вибрати процесор середньої та великої потужності, а якщо хочете грати в ігри, слід розглядати лише багатоядерні варіанти.
  2. Пам'ять. Від цього параметра залежить скільки програм ви зможете завантажити, файлів або тим більше ігор. Оптимальне значення від 2 Гб оперативної пам'яті й більше. Якщо у планах є геймити, тоді слід вибирати модель із 4 Гб ВП. Ідентична ситуація із вбудованою пам'яттю. Для повноцінного використання всіх привілеїв приставки слід вибирати параметр від 32 Гб.
  3. Додаткові налаштування. Голосове керування, бездротові технології або дротове підключення до мережі, якщо у вас вдома немає WI-FI, всі ці моменти також слід заздалегідь продумати.

Ще одним важливим параметром є версія операційної системи. Тут слід зазначити, що чим вона новіша, тим краще, адже буде сумісна з усіма додатками.