найкраща смарт тв приставкаНікого не здивуєш прагненням переобладнати простий телевізор в продуктивний мультимедійний центр. Відкрити безмежні можливості в світ онлайн контенту (відео, фото, ігор, музики) здатні сучасні смарт-приставки. Найкраща смарт ТВ приставка - та, яка в рамках відведеного бюджету здатна виправдати ваші побажання і вимоги.

Активний розвиток смарт-телевізорів не зменшує інтерес до компактних андроїд-коробочок. Для кожного свої критерії оцінювання «кращого» ТВ-боксу:

  • велика функціональність або мінімум можливостей;
  • жодних турбот при покупці преміальних пристроїв або вивчення навичок поводження з прошивками, самостійне їх перевстановлення;
  • всі можливості аж до гейминга на ресурсномістких платформах або нічого зайвого, тільки доступ до Інтернету.

Чим більше нововведень, сучасного функціонал, відповідно, менше участі користувача в оновленнях ПЗ, управлінні, налаштуваннях, тим вища вартість обладнання. Розглянемо кращі тв бокси різних цінових сегментів.

Недорогі приставки - баланс можливостей і ціни

Пристрій X96M 2/16 - найдоступніший з каталогу LeoBox. Процесор Allwinner H603 (Cortex A53), графічний прискорювач Mali-T750, ОЗП на 2Гб, 16Гб місця для зберігання програм, файлів, інтерфейси LAN, HDMI, USB, MicroSD, AV. Здатність працювати з роздільною здатністю зображення HD, Full HD і 4К. Під управлінням Android 9. Майже в одному ціновому діапазоні знаходяться моделі цього ж виробника X96M Plus і X96 Mini Plus. Вартість підвищується при збільшенні ресурсності (вбудованої пам'яті, ОЗП).

приставка X96M 2/16

Ugoos TOX1 4K TV BOX - ще одне відносно доступне рішення. Висока продуктивність забезпечена оновленим процесором Amlogic S905X3 на 4 ядра, графікою Mali-G31 і швидкісною пам'яттю DDR4 на 4 Гб. Для розширення сховищ передбачена вбудована пам'ять EMMC на 32Гб і роз'єми для підключення периферії, зовнішніх носіїв даних (USB 2.0 / 3.0, гігабітний LAN, HDMI тощо).

смарт приставка tox1

Приблизно такою ж за ціною буде Mecool KM6 Classic 2/16. Це найкраща андроїд приставка для прихильників мінімалізму: нічого зайвого в дизайні, останнє покоління процесорів S905X4 (4 ядра ARM Cortex А55 на 2 ГГц), підтримка кодека AV1, новітня ОС Android TV 10 з голосовим управлінням.

Смарт приставка Mecool KM6 Classic

Рейтинг ігрових смарт-приставок

Активний розвиток цифрової техніки стирає межі між її функціональністю. Сьогодні купувати окремо ігрову консоль, смарт-бокс для підвищення функціональності ТВ не зовсім доцільно. Можна купити один девайс, здатний замінити кілька за своїми можливостями. З такою ідеєю створені кращі смарт приставки:

1. Tanix TX3 4/32 найбільш доступна за вартістю. Апаратної потужності процесора Amlogic S905X3, графіки G31 MP2, ОЗУ 4Гб досить для повноцінного використання пристрою в якості провідника в світ ігор. В онлайні або після скачування (доступно 32 Гб внутрішнього сховища) - девайс здатний без гальмувань і зависань відтворювати картинку, обробляти команди користувача. Залізо працює під управлінням Android 9.

Смарт приставка Tanix TX3

2. Ugoos AM6 - категорія ігрових смарт-приставок з об'єднанням кращих програмних і апаратних напрацювань компанії. Бренд спеціалізується строго на приставках, знає, що запропонувати користувачам. CPU Amlogic S922X, графіка ARM Mali TM-G52 MP6, WIFI, Bluetooth 5, всілякі інтерфейси підключення периферії, ОС Android 9 Pie.

3. Beelink GT-King - король в сфері гейминга. Навіть футуристичний дизайн боксів (з тематичним черепом) анонсує занурення в світ віртуальної реальності. Новий процесор Amlogic S922X на 4 ядра A-73 і 2 A53, графіка Mali-G52 MP6, ОЗП 4 Гб, eMMC 64 Гб і все це пожвавлюється ОС Android 9 Pie. Розробники ідеально продумали систему відведення тепла від навантажених модулів системи (по периметру корпусу максимум вентиляційних отворів). Бокс легко укомплектувати геймпадом, аеромишкою, мікрофоном.

Beelink GT-King

Преміальний сегмент техніки

Кон'юнктура ринку визначає, що найкраща смарт ТВ приставка за апаратною досконалістю буде з розряду найдорожчих (преміальних). За цим критерієм передовою в нашому каталозі є модель Beelink GS-King X (процесор Amlogic S922X-H, графіка ARM Mali-G52 MP6, ОЗП 4 Гб, пам'ять 64 Гб, ОС Android 9, об'ємний корпус для встановлення як мінімум 2-х зовнішніх вінчестерів). Недалеко за функціональністю і апаратною комплектацією моделі цього ж виробництва Beelink GT-King Pro (підтримує звук HI-FI) і Beelink GT-King.

До преміальної техніки відноситься виріб Zidoo Z9X 2/16 з «камінчиком» Realtek RTD1619DR на 6 ядер, графічним прискорювачем Mali-G51 MP3 і ОЗП DDR4 на 2 Гб. Вона ж могла б очолити ТОП андроїд приставок за активністю придбання користувачами.

Наш інтернет-магазин LeoBox дозволяє купити техніку потрібного функціоналу в Україні. Кращі андроїд приставки за ціною виробників і з доставкою в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Дніпро, Одесу, Львів, Запоріжжя.