MECOOL KM1 - це нова і ще одна сертифікована андроїд приставка від марки MECOOL. На цей раз вона працює на Amlogic S905X3 SoC. Новий MECOOL КМ1 Android TV Box сертифікований Google працює на Android TV 9.0 і доступний в 3 -х варіантах - КМ1 CLASSIC, КМ1 DELUXE і КМ1 COLLECTIVE.

MECOOL KM1 S905X3

Як ви знаєте, MECOOL у своєму портфоліо має багато сертифікованих інтернет приставок до телевізора, серед інших KM9 Pro Classic , KM9 Pro Delux KM3

Нижче ви знайдете більше інформації про новий smart tv box KM1, що працює на базі Amlogic S905X3.

Як ми вже згадували на початку KM1 TV Box - це сертифікована Google TV смарт приставка і працює на  Android TV 9.0 з дистанційним управлінням голосом через Google Assistant  (натисніть і утримуйте клавішу голосового управління, щоб активувати голосову функцію). КМ1 TV Box, це ще один перспективний смарт тв бокс від MECOOL . Нова телевізійна коробка оснащена ефективним процесором S905X3 SoC, всередині ви знайдете  2-4 Гб оперативної пам’яті DDR4 та 16–64 ГБ eMMC, дводіапазонний Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.2 та швидкий Ethernet.  

Він пройшов сертифікацію Google і тепер підтримує Youtube 4K  (2160p) та Prime Video 4K . Телевізор не підтримує Netflix 4K . Також немає інформації про те, чи підтримує він Netflix HD, ймовірно, до 720p . Однак додаток Netflix з’явився в цій приставці, тому можливо, що щось було оптимізовано під цей сервіс. 

MECOOL KM1 S905X3

Примітним є пульт дистанційного керування Bluetooth з голосовими функціями. У ньому більше кнопок, додались кольорові Google Assistant, Youtube, Prime Video та нова червона кнопка Google Play. Тепер ви можете швидко дістатися до улюблених фільмів на Prime Video та Youtube.

KM1 Android TV Box також підтримує обробку Chromecast, Microsoft Playready, Google Widevine L1, HDCP2.2, HDR10, HDR10, HLG та Technicolor HDR та оновлення OTA . TV Box поставляється з інтерфейсами: порти HDMI 2.1, USB2.0 та USB 3.0, слот для карт TF(Micro SD) та порт аудіовиходу (3,5 вихід CVBS & L/R).

З огляду на характеристики КМ1 TV Box і сертифікації від Google, MECOOL КМ1, варто розглянути серед предентентів на покупку.

Чому? Просте у використанні голосове керування ( Google Assistant ), підтримка Youtube 4K, Video Prime 4K і, можливо, Netflix 720p / HD, оновлення OTA та доступна ціна - це декілька переваг KM1 для домашніх розваг.