Часто після підключення смарт приставки по HDMI, власники телевізорів Sony та Philips старих моделей, зустрічаються з проблемою інверсії кольорів. На екрані може появлятись відтінок зеленого або рожевого кольору, замінювати колір з білого на чорний і т.д. Така ситуація протягом часу може появлятись і пропадати знову. 

З таким ефектом зустрічаються власники телевізорів Sony та Philips старих моделей (до ~2010 року). Проблема не виникала на старих моделях Android TV Box, коли два пристрої працювали в одному режимі RGB. Починаючи з приставок на процесорах Amlogic S905X та RK3368, тв бокси отримали підтримку двох технологій відображення кольору GRB та YCbCr.

Саме в цьому і є основна причина, старі моделі Sony/Philips не підтримують нову технологію YCbCr. Тому й виникає інверсія, як показано на зображенні вище. Картинка може повертатись до нормальної, але через 10-15 хвилин знову міняти колір. Суть в тому, що приставка не може отримати від телевізора потрібний йому режим роботи і в довільному порядку переключає режими RGB та YCbCr.

На момент виходу статті більшість виробників андроід приставок врахували це і оновили прошивки додавши можливість змінити колірну схему. В залежності від виробника пункт меню може називатись "Force RGB", або в новіших моделях "Screen color space". Зазвичай така настройка схована в меню "Дисплей" або настройки HDMI. 

Якщо у вашій приставці відсутня можливість зміни колірної схеми, залишається варіант з підключенням до телевізора через кабель RCA (AV, тюльпан), але такий варіант якістю зображення похвалитись не зможе. Якщо у вашому телевізорі є вхід VGA - підключіться через перехідник HDMI to VGA з додатковим виходом на звук.