Відомий виробник смарт приставок Mecool випустив оновлення для моделей KM9 та KM3. Цього разу ми отримуємо нову версію операційної системи Android TV 10. Нова прошивка доступна на приставки KM9 Pro Classic, KM9 Pro Delux, KM3 4/64, KM3 Rare 4/128. Ця версія продовжує включати сертифікацію Google, яка підтримує роботу Google Cast для передачі вмісту з наших мобільних пристроїв і дозволяє відтворювати вміст Amazon Prime Video у якості 4K. Оновлення фактично змінює ядро системи на нове, що дає нам більше можливостей у майбутньому, але для користувача зміни мінімальні. Це такий самий зручний голосовий пошук та фірмовий Android TV інтерфейс. 

TV Box Mecool з Android TV 10.0 включає в себе бездротове підключення Wi-Fi aC + Bluetooth 4.0 у своїй версії з 4 ГБ пам'яті та Wi-Fi b/g/n + Bluetooth 4.0 у своїй версії з 2 ГБ оперативної пам’яті. Серед роз'ємів, що входять до пластикової коробки, входять порт USB 2.0, ще один USB 3.0, аналоговий аудіо- та відеопорт, роз'єм 10/100 Ethernet та вихідний відеосигнал HDMI 2.1 з підтримкою 4K @ 60 кадрів в секунду з динамічним HDR та HDCP 2.2.

У цій новій версії, як ми бачимо, у нас є пульт Bluetooth з голосовим управлінням, повністю функціональним з Android TV 10.0.

В нас ви можете придбати приставки Mecool з двома версіями операційних систем Android TV 9 або Android TV 10 на вибір.