Завдяки активному впровадженню інновацій, сучасна ТВ-техніка може бути повноцінним мультимедійним центром вдома. Програми телебачення, контент з мережі, інтерактивне мовлення - все це доступне на смарт-обладнанні. Давайте розберемося, як дивитися фільми на Смарт ТВ.

Поетапний алгоритм

Телевізор з функцією smart tv відкриває користувачам можливість користуватися всіма ресурсами всесвітньої мережі. Після підключення до інтернету крім перегляду телеканалів можна грати в ігри, використовувати прикладні програми, дивитися фото, спілкуватися в месенджерах і ін. Але найважливіше, не потрібно стежити за програмою в очікуванні улюбленого фільму, бути прив'язаним до екрану, щоб не пропустити важливі події і не втратити ниточку сюжету. Встановивши такий девайс вдома, ви будете знати, як дивитися безкоштовно фільми на Смарт ТВ, шукати різні кінокартини в будь-який зручний час.

Спеціальні програми допоможуть зробити зі звичайного ТВ-приймача домашній кінотеатр. Що для цього потрібно?

 1. Купити телевізор з підтримкою Smart TV або підібрати в інтернет-магазині Leobox сумісну смарт-приставку, бокс Андроїд ТВ, інтегрований до додатків Google.
 2. Перейти в режим Smart TV (натиснути на пульті відповідну кнопку).
 3. Керуйте інтерактивним меню кнопками навігації пульта, вибирайте встановлені програми, піктограми браузера, файлового менеджера, налаштувань.
 4. Підключіть ТВ до Інтернету. Провідним способом або у вікні «Settings» виберіть рядок «Мережа» і бездротове підключення (Wi-Fi).
 5. Після успішного коннекта треба повернутися до вікна Smart TV і починати використання інтерактивних функцій обладнання.

Вибирати додатки для перегляду ТВ на Smart TV безкоштовно чи поважати авторські права і використовувати платні ресурси - вирішувати вам.

Платні сервіси для СмартТВ

Сьогодні існує безліч онлайн-кінотеатрів з контентом різного «калібру». Важливо, щоб це були ліцензійні фільми в хорошій якості. Майже кожен додаток для перегляду фільмів на Андроїд ТВ відкриває безкоштовний доступ до контенту, але підписка розширює ці можливості і позбавляє від необхідності перегляду настирливої ​​реклами. До найпопулярніших сервісів відносяться:

Платні сервіси для СмартТВ

 1. Megogo - тв-програма з особливим акцентом на сегмент кіноіндустрії. Частина контенту безкоштовна, а пробна передплата коштує всього 1 грн. Доступна і гнучка цінова політика.
 2. IVI - величезний обсяг контенту, у тому числі високоякісні рішення в ультрависокому 4К-форматі. Істотна частина ресурсів подається користувачам без реєстрації та оплати. Але передплата розширює горизонти юзинга.
 3. Okko очолює рейтинг повністю платних програм для перегляду фільмів онлайн на Андроїд TV. Величезний обсяг контенту в якості 4К з багатоканальним звуком, зручний і зрозумілий інтерфейс, гнучка система підписок. Є безкоштовний період перегляду фільмів в рамках платної підписки.

Безкоштовні програми

програма для перегляду фільмів

Як бачимо з попереднього списку, популярні сервіси дають можливість користувачам дивитися контент без вкладень, але тільки варто набратися терпіння на перегляд реклами. Саме спонсорський контент і робить доступ безкоштовним.

 Ще одна причина того, що онлайн-кінотеатри пропонують безкоштовний і платний контент - боротьба з піратством. У всьому світі активно відстоюють авторські права, тому краще купувати фільм, вносити свою посильну лепту в цивілізовані взаємини між авторами контенту і користувачами. Кращі безкоштовні онлайн кінотеатри для Смарт ТВ гарантують доступ до достатнього обсягу контенту, перегляд в HD якості, стабільну роботу. Популярні ресурси - HD VideoBox (дані черпає з відкритих джерел Kinokong, BigFilm, Filmix, Bazon, Kinosha, UaFilm, KinoKiwi, Zona тощо), TVigle (пріоритет російським фільмам), oll-tv (багато спільного з Megogo, орієнтир на трансляції спортивних матчів), Wifire TV Lite тощо.

Пошук фільмів через браузер

Алгоритм пошуку нічим не відрізняється від роботи за ПК. Точно так само треба встановити браузер, якщо він не передбачений на телевізорі. У рядку пошуку ввести назву потрібної кінокартини. Не забудьте вказати теги 720р / 1080р і HD, щоб якість контенту не розчарувала. Також “дивитися безкоштовно", інакше браузер видасть перелік платних сервісів, де потрібна підписка.

Пам'ятайте, кращі безкоштовні онлайн кінотеатри для Смарт ТВ зможуть продемонструвати свій потенціал тільки на потужному обладнанні. Якщо у вашому ТВ недостатньо ОЗП, весь кеш буде завантажений, картинка на екрані стане зависати і гальмувати. Не кажучи вже про динамічні сцени. Потужності обладнання повинно вистачати для обробки вхідного відеосигналу. Також важлива швидкість підключення до Інтернету.

Перегляд фільмів через Youtube

Перегляд фільмів через Youtube

Це один з найпопулярніших відеосервісів у світі. Але він більше орієнтований на легкі ролики, хоча подивитися новини, які щойно зійшли з екранів кінопрокату теж можна. Це програма для проглядання фільмів на андроїд безкоштовно легально і за символічну плату. Точно так само в рядку пошуку вводите потрібну назву кінострічки, вибираєте зі списку каналів, що запропонували картину. Кілька особливостей роботи з Youtube:

 • контент, узятий напрокат, доступний певний час;
 • на різну роздільну здатність відео може бути різна ціна;
 • куплені на YouTube ролики доступні в Google Play, але їх неможливо завантажити в Сімейну бібліотеку.

Все для Смарт-ТВ в Україні

Як дивитися фільми на Смарт ТВ через браузер, якщо в телевізорі немає цієї функції? Купити надійну приставку в Leobox. В каталозі запропоновані девайси відомих брендів з різним набором ресурсів і можливостей. Розширте кордони медіаресурсів, скористайтеся популярними сервісами вже зараз. Доставка обладнання в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Дніпро, Одесу, Львів, Запоріжжя.