Цифрове телебачення забезпечує доступ до багатьох каналів хорошої якості. Однак для його використання необхідно озброїтися відповідним обладнанням. Це може бути телевізор з вбудованою функцією, який найчастіше називається Smart TV або спеціальна смарт приставка, яку ми підключаємо до старішої моделі телевізора. Який пристрій вибрати і як підключити смарт приставку до телевізора? Про це ми розповідаємо в нашій статті.

Що потрібно для того, щоб наш телевізор був «розумним»?

як підключити приставку до телевізораВ даний час на ринку є два рішення, що дозволяють приймати цифрове телебачення.

  • Перше - відповідний телевізор з вбудованим декодером DVB-T. Це набагато більш зручне рішення, тому що нам не потрібні два незалежних пристрої. Він займає менше місця, не вимагає додаткових кабелів, але часто доводиться враховувати тут обмеження у функціях. Крім того, покупка нового телевізора обходиться досить дорого, тому кращим рішенням буде придбати андроїд приставку.
  • Друге рішення - озброїтися зовнішнім пристроєм, який можна підключити до будь-якого телевізора. Це звичайно набагато дешевше, і виробники часто пропонують більше можливостей. Такі приставки дозволяють встановлювати програми для перегляду онлайн контенту, ігрові програми та сервіси для відеоконференцій. Здійснюється підключення ТВ приставки через кабель, який легко заховати за фасадами меблів або самим телевізором. Виробники намагаються все необхідне помістити в маленькій коробочці, тому пристрій не займе багато місця.

Що врахувати перед тим, як підключити приставку до телевізора?

Однак для підключення такого обладнання вам будуть потрібні деякі необхідні аксесуари. Найголовнішою, звичайно ж, є сама ТВ приставка, для якої зазвичай йде блок живлення. Ми також повинні озброїтися відповідним кабелем для підключення пристрою до телевізора. Але тут необхідно звернути увагу на те, які роз'єми є в нашому ресівері. Найчастіше використовується:

  • HDMI кабель;
  • AV кабель (тюльпани RCA);
  • Перехідник конвертер HDMI.

Тому перед тим, як підключити ТВ бокс до старого телевізора, а краще ще на етапі вибору приставки, перевірте, які роз'єми є в вашому телевізорі. Це дасть вам відповідь на поширене питання: «Чи можна підключити смарт приставку до старого телевізора?».

Підключення ТВ приставки через кабель крок за кроком

  • Крок 1. Підключіть TV BOX за допомогою кабелю HDMI до телевізора.
  • Крок 2. Якщо ви підключаєтеся через кабель Ethernet, підключіть TV BOX до маршрутизатора вашої домашньої мережі.
  • Крок 3. Підключіть TV BOX шнуром живлення до розетки.
  • Крок 4. Увімкніть TV BOX і TV.

Перший запуск TV BOX

Швидкий старт

підключення ТВ приставки через кабельУ разі, якщо у вас приставка з системою Android TV, при першому запуску вам буде запропоновано меню швидкого налаштування. Дотримуйтесь вказівок на екрані.

На приставці зі звичайним Android, перший запуск зазвичай відсутній і приставка відразу готова до роботи.

Купуючи приставку в нашому магазині, у вас є можливість вибрати опцію налаштування. Приставка приїде до вас вже готовою до роботи.

Прив'язка пульта

Коли на екрані з'явиться повідомлення про підключення пульта дистанційного керування, одночасно натисніть кнопки OK і кнопку мінус, яка відповідає за звук. Утримуйте їх, поки червоний індикатор на пульті дистанційного керування не почне блимати. Це знак того, що TV BOX пов'язаний з пультом дистанційного керування.

Для використання голосового пошуку, потрібно створити пару пульта дистанційного керування з TV BOX, тобто встановити між ними з'єднання Bluetooth. Після підключення до TV BOX через Bluetooth пульт дистанційного керування також буде більш чутливим - можна буде управляти TV BOX, не направляючи пульт дистанційного керування прямо на пристрій.

Управління телевізором за допомогою пульта дистанційного керування TV BOX

Якщо ви підключаєте телевізор до TV BOX через порт HDMI з підтримкою технології CEC (Consumer Electronic Control), вам не потрібно налаштовувати пульт дистанційного керування для використання телевізора. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку живлення на пульті дистанційного керування TV BOX. Потім телевізор включається і автоматично активує порт, до якого підключений TV BOX.

Крім того, якщо ваш телевізор забезпечений пультом дистанційного керування Smart Control, ви можете використовувати його для управління TV BOX.

Як підключити приставку до Інтернету?

Робиться це шляхом підключення пристрою до Wi-Fi. Потрібно ввести ім'я вашої домашньої мережі і пароль. Переконайтеся, що вони у вас під рукою. Ви також можете підключити TV BOX до мережі за допомогою кабелю Ethernet - це забезпечить більш стабільне інтернет-з'єднання.

Підготуйте логін і пароль для свого облікового запису Gmail (якщо, звичайно, він у вас є) і увійдіть в систему зі сторінки https://www.android.com/tv/setup. Ви отримаєте на телефон USSD-код з номером для управління ТВ-послугою. Підтвердіть код на своєму телефоні, щоб увійти в систему.