Смартбокс, підключений до телевізора - один із способів отримати якісний медіаконтент сьогодні. Чи це буде інформація з Інтернету, мовлення телеканалів, передана на простий монітор, або продубльований екран смартфона, планшета - все залежить від конкретної моделі «розумного» пристрою. Розберемо детально, як вибрати смарт приставку.

Параметри пошуку оптимального пристрою

Вас влаштовує програмний продукт, що транслюється по телевізійним каналам, але старий телевізор не сприймає «цифру»? Потрібна приставка з підтримкою DVB-T2, IPTV. Хочете користуватися безмежним ресурсом Інтернету? Гібридні пристрої впораються із завданням. Хочете перетворити монітор в ігрову консоль? Зверніть увагу на пристрої для гейминга.

як вибрати смарт приставкуВизначтеся спочатку з метою придбання, а потім вирішуйте, як вибрати ТВ бокс  у відповідності з таким алгоритмом:

  • апаратні особливості модуля - потужність процесора, обсяг ОЗП, вбудованої пам'яті, наявність вбудованого і можливість підключення додаткового сховища контенту;
  • інтерфейси підключення до телевізора/монітора;
  • можливість дротового/бездротового конекту, які технології для цього застосовуються;
  • тип ОС для простого і зрозумілого управління, простого оновлення прошивки (тільки сертифіковані рішення);
  • які підтримуються формати;
  • живлення (акумулятор, підключення через міні-USB);
  • форм фактор пристрою - класичний бокс, ТВ-стик або ергономічний варіант;
  • комплектація - пульт, інструкція, знімні антени WI-FI тощо.

Апаратна частина

Рішення, як вибрати смарт приставку, за замовчуванням передбачає орієнтир на потужність «заліза». Дизайн, форма пристрою - параметри другорядні, індивідуальні. Сучасні комплектації дозволяють максимально нарощувати можливості відтворення високоякісного контенту (роздільна здатність 4К і вище, робота з потоковими відео).

В смарт-боксах застосовуються передові напрацювання в галузі цифрової техніки, невпинно вдосконалюються наявні процесори, з’являються нові. Висока швидкодія, підтримка сучасних додатків навіть дуже ресурсоємних, ідеальний взаємозв'язок всіх компонентів під управлінням сучасного програмного забезпечення.

Сьогодні приставка смарт ТВ (як вибрати, залежить від ваших особистих мотивів) може комплектуватися простим процесором Allwinner H603 або багатоядерним Rockchip. З найбільш популярних чіпсетів - Amlogic, Allwinner, Realtek, Rockchip. Це найскромніші 2-ядерні Rockchip RK3066 або з розширеними можливостями CPU на 8 ядер Amlogic S905.

Розкрити швидкодію та продуктивність процесора можливо тільки в зв'язці з ємною оперативною пам'яттю. Сучасні розробники пропонують рішення на 2-4 ГБ з можливістю збереження даних на вбудовані модулі ємністю 8/16/32/64 і навіть 128Гб. Водночас наростити обсяг збереженого контенту допоможуть периферійні пристрої, зовнішні накопичувачі, підключені через відповідні інтерфейси.

Підключення смартбокса

підключення смартбоксаПеред тим, як вибрати приставку смарт ТВ, врахуйте тип її підключення:

  • до телевізора - HDMI або AV. Перший спосіб застосовується в сучасних ТВ-приймачах, сприяє демонстрації всіх переваг формату HD і вище. Роз'єм AV актуальний для застарілих моделей телевізорів;
  • до Інтернету - провідний (LAN), бездротовий (Wi-Fi). Якщо в будинку немає стійкого Wi-Fi сигналу краще віддати перевагу провідному Ethernet підключенню. Відповідний порт RJ45 є у багатьох приставках. Якщо його немає, потрібен LAN-USB адаптер. Майже всі сучасні девайси укомплектовані вбудованим модулем Wi-Fi (2.4 ГГц / 5 ГГц / ультрасучасний Wi-Fi 6). Крім цього більшість рішень можуть підтримувати Bluetooth 4.0.

Надійна і зрозуміла в управлінні сучасна Смарт приставка (як вибрати ви вже знаєте) представлена ​​в нашому інтернет-магазині LeoBox. В асортименті запропоновані моделі відомих виробників Beelink, Ugoos, Tanix, X96 тощо. При виборі ми рекомендуємо звертати увагу на функціональні особливості техніки, їх відповідність вашим вимогам, а не на брендову приналежність.

Продукція бюджетної категорії виготовляється в Китаї, але за характеристиками і надійністю вона не поступається розкрученим брендам. Головне, щоб техніка була сертифікована, а відгуки задоволених користувачів, час інтенсивної експлуатації - кращі показники якості.

У LeoBox ви можете підібрати обладнання за технічними параметрами, особливостями, наявністю певних інтерфейсів. Ми підкажемо, як вибрати смарт ТВ приставку, щоб вона відповідала вашим запитам, була в рамках відведеного бюджету. Виконаємо замовлення будь-якої масштабності, адже товар завжди можемо замовити без посередників від виробника на вашу вимогу. Доставка обладнання в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Дніпро, Одесу, Львів, Запоріжжя.