зависає ТВ приставкаМайже кожен, хто користується смартфоном (а число таких користувачів зростає з кожним днем) чув про ОС Андроїд. Навіть ті, хто віддав вибір смартфонам на операційній системі iOS, все одно зустрічалися з Android на тих чи інших пристроях. Адже популярна система використовується не тільки на телефонах і планшетах. Сьогодні все більше телевізійної смарт техніки працює на базі ОС Android. Хтось її хвалить, хтось стверджує, що вона трохи «гальмує». Але все ж давайте, трохи докладніше ознайомимося з системою, а також розповімо, як діяти, якщо зависає Андроїд приставка.

Варто знати, що якщо ми купуємо телевізор з функціями Smart, це не означає, що у нас є Android. Samsung використовує власну систему Tizen, а LG - WebOS. Однак ми можемо підключити так звані приставки Android TV, які навіть звичайний телевізор без функції «смарт» перетворить в мультимедійний сучасний центр. Ті, хто вже встиг скористатися даним типом пристрою, могли відзначити, що зависає Андроїд приставка не часто, що дозволяє максимально насолоджуватися переглядом улюбленого контенту.

Якщо ж все таки трапляється, що Андроїд приставка зависає на заставці або вже в ході роботи, то ми в цій статті постараємося допомогти вирішити дану проблему нескладними маніпуляціями.

Коротко про операційну систему

Версія Android для телевізорів - відносно нове рішення, дебют якого відбувся в червні 2014 року. Раніше компанія Google намагалася широко впровадити Google ТВ - однак це рішення не підкорило світ технологій. А ось нове рішення Андроїд ТВ швидко набрало популярність. Варто відзначити, що Google постійно оновлює систему, вдосконалюючи її. Завдяки їй телевізор набуває ті переваги, які є у смартфонів.

  • По-перше, у нас є доступ до Play Store і безлічі додатків та ігор.
  • По-друге, ми можемо використовувати Chromecast - потокову передачу зображення з інших пристроїв, наприклад смартфонів, на екран телевізора з Android TV. Голосовий пошук також працює в кожній версії системи, а в більш нових версіях ми можемо використовувати голосового помічника.

На особливу увагу заслуговують і додатки, доступ до яких відкриває нам ОС. Так, ми легко можемо встановити YouTube, Netflix, Spotify або додатки соціальних мереж в пам'ять телевізора. Крім того, в нашому розпорядженні є ігри. Однак в даному випадку не варто покладати великі надії, особливо на графіку. В першу чергу, це версії ігор, призначені для смартфонів - ігри переносяться з мобільних пристроїв на пристрій з великим екраном (телевізор). До того ж можуть бути проблеми з управлінням. Ми можемо вибрати пульт або зовнішній контролер (також можемо підключити до телевізора клавіатуру і мишу). Однак ми не можемо гарантувати, що наш пристрій управління буде правильно інтегровано в гру. Ось тоді зависає ТВ приставка, іноді ігри просто не працюють.

Корисні функції включають різні зовнішні медіаплеєри, додатки для управління файлами або навіть можливість дізнатися погоду.

Що робити, якщо зависає ТВ приставка?

Ви використовуєте player + BOX і при перегляді помітили, що картинка нерівна або зависає?Андроїд приставка зависає на заставці

  • Основною проблемою може бути швидкість з'єднання. Пам'ятайте, що рекомендована швидкість прийому трансляцій - 6 Мбіт / с.
  • Перевірте якість вашого з'єднання.
  • Спробуйте змінити якість перегляду відео. Найчастіше одне і те ж відео пропонується до перегляду в різних якостях. Це може бути стандартна роздільна здатність (наприклад 240p або 360p) або режим високої чіткості (720p або 1080p). Останній варіант сьогодні більш популярний, оскільки дозволяє демонструвати зображення, максимально наближене до реального.
  • Переконайтеся, що Android TV BOX, TV BOX, приставка працює правильно при підключенні до інших пристроїв.
  • Пристрій, який ви використовуєте, перевантажено іншими додатками, багато відкритих вкладок. Спробуйте закрити ті, які ви не використовуєте в даний момент.
  • Якщо Андроїд приставка зависає на заставці, то можливо її слід «перепрошити».

Крім того, важливо переконатися, що:

  • у вас встановлена ​​остання версія браузера;
  • пристрій, який ви використовуєте, сумісний з сервісом, яким ви хочете скористатися.

Очищення Android

Регулярне чищення операційної системи вбереже наш пристрій від безладу. Навіщо? Кожна програма має тенденцію генерувати безліч файлів, які не використовуються в подальшому. Коротше кажучи, створюється непотрібне сміття, викликаючи помітні падіння продуктивності пристрою, гальмує iptv або зображення просто пропадає. Щоб ефективно очистити систему, нам необхідно використовувати спеціалізоване програмне забезпечення, яке сканує пам'ять і видаляє все зайве. В даний час найпопулярнішим представником цього типу додатків є Clean Master.