Смарт-приставка — це пристрій, який перетворює телевізор на медіацентр і додає йому багато нових функцій. З нею можна не тільки переглядати фільми або телепрограму, але й грати в ігри, користуватися соціальними мережами й так далі. Керувати приставкою можна за допомогою спеціального або заводського пульта, миші, планшета чи смартфона. Управляти смарт приставкою з телефону досить зручно, але є чимало нюансів. Розкажемо про все докладніше.
Способи керування ТВ приставкою
Умовно виділяють чотири основні способи і управління ТВ боксом з телефону перший у цьому списку:
- Управління гаджетами. Для цього підійде не лише смартфон, та й планшет. Все відбувається за допомогою спеціальної програми, яку потрібно попередньо встановити на гаджет. Після коротких налаштувань телефон перетвориться на своєрідний пульт.
- Заводський пульт. Один із найнезручніших способів, адже він має дуже мало кнопок та обмежену функціональність. Друкувати можна лише на екранній клавіатурі, водячи курсором ліворуч, праворуч, вгору та вниз. Ігри грати майже неможливо. Цей варіант не підходить для повного використання всіх можливостей TV-box.
- Комп'ютерна миша. Деякі використовують такий аксесуар, підключаючи його по Bluetooth, це набагато зручніше за попередній спосіб, але все ще не ідеально.
- Пульт Air Mouse. Керувати телевізійною приставкою з телефону зручно, але керувати нею за допомогою спеціального пульта з гіроскопом ще зручніше. Деякі пульти мають повноцінну клавіатуру, а ще керувати телевізором можна просто рухаючи пультом у повітрі. Це дуже зручно.
Аналізуючи чотири вищезгаданих способи, можемо виділити лише два з них: перший та останній. Смартфон як пульт для ТВ бокс або спеціальний аеропульт.
Пульт чи керування приставкою з телефону: що вибрати?
Обидва варіанти мають свої плюси та мінуси, хоча забігаючи наперед зауважимо, що пульт з гіроскопом – це найкращий варіант.
Смартфон як пульт: плюси та мінуси
Керувати телевізійною приставкою з телефону дуже зручно, а головне звично. Багатьом подобається цей спосіб, адже тут і клавіатура, і безліч опцій - все доступно. Проте є й вагомі мінуси:
- Коли ви керуєте приставкою, ви не можете користуватися телефоном.
- Смартфон швидше розряджається, а користуватися ним поки він у режимі заряджання не надто безпечно.
- Коли хтось інший захоче користуватись смарт-ТВ, доведеться віддавати йому свій телефон, що не зовсім зручно.
Телефон як пульт для телевізійної приставки це варіант, який має право на існування, але він не зможе бути єдиним.
Аеропульти: плюси та мінуси
Щодо спеціального пульта, то мінус лише один — додаткові витрати. Дехто вважає, що це недешева покупка і простіше завантажити програму на смартфон, інші вважають цю вартість недорогою, і цілком лояльною платою за той комфорт, який дарує аеропоульт.
Управління ТВ приставкою з телефону: список програм
Якщо ви все ж таки вирішили спробувати керувати ТВ зі смартфона, вам знадобиться спеціальний додаток. Є різні утиліти: універсальні та від виробників. Розглянемо кілька найпопулярніших.
Універсальні програми:
- CetusPlay (безкоштовно). Додаток, який має багато функцій, дозволяє виводити зображення на екран, робити скріншоти, грати в ігри, гортати стрічку новин і багато іншого;
- Smart IR remote (платно). Програма, що дозволяє швидко набирати текст, грати в ігри, користуватися голосовим пошуком і повноцінно серфити в інтернеті;
- TV Remote (безкоштовно). Додатком можна керувати не лише ТВ, а й кондиціонером та іншою технікою – це багатофункціональна програма.
Програми від виробників:
- Smart View – програма від бренду Samsung. Вона багатофункціональна, також за її допомогою ТВ можна дистанційно вмикати та вимикати;
- LG TV Plus – програма, яка автоматично синхронізує телефон із ТВ, якщо вони підключені до однієї інтернет мережі. Є голосовий пошук, віртуальний помічник та багато інших опцій;
- TV Side View — програма розроблена компанією Sony, яка цілком підійде для того, щоб керувати ТВ, отримувати на телефон повідомлення про оновлення бібліотеки фільмів, відкривати вкладки в браузері тощо.
Перш ніж керувати ТВ боксом з телефону на постійній основі, рекомендуємо спробувати кілька програм і вибрати ту, яка буде найбільш зручною.
Замовити smart приставки, пульти та супутні аксесуари можна у магазині Leobox
В інтернет-магазині Leobox можна придбати TV приставки в різній ціновій категорії, а також замовити супутні аксесуари, такі як пульт, миша тощо. Ми співпрацюємо з брендами, які мають відмінні відгуки та репутацію, і одними з перших пропонуємо клієнтам новинки, що з'являються на ринку. Можлива доставка замовлень у Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький, Львів, Запоріжжя та інші міста України.